Feedback

Гіполог

07.06.2016 557
Професійні послуги гіполога затребувані в ветеринарних клініках, кінних заводах, на фермах. Спеціаліст розробляє методики по розведенню і утриманню коней, їх годівлі та поліпшенню зовнішнього вигляду. На кінних заводах гіполог стежать за збереженням ознак приналежності коня до тієї чи іншої породи.
Щоб стати успішним в цій галузі, бажано почати вивчення коней ще в юному віці. Побороти страх, вивчити звички, навчитися віддавати команди - все це передує початку відповідальної роботи.
Робота з кіньми вимагає стриманого характеру, гарної фізичної форми, терпіння, витримки і, звичайно ж, безмежної любові до тварин.
Професія досить затребувана при порівняно невисокій зарплаті. Все пов'язано з некомерційним використанням коней. Гіпологи часто утворюють асоціації, беруть участь в конференціях, консультують власників коней.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників ветеринарної медицини, в якому знаходиться 15 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Ветеринарний лікар

  Ветеринарний лікар

  Ветеринарний лікар - фахівець з вищою медичною освітою з лікування різних ... 1710

 • Ветеринарний фельдшер

  Ветеринарний фельдшер

  Ветеринарний фельдшер, на відміну від лікаря, має середню спеціалізовану освіту. Фельдшер надає першу медичну допомогу тваринам, ставить діагноз і призначає ... 903

 • Дресирувальник

  Дресирувальник

  Дресирувальник - це артист або приватний тренер, який займається дресируванням тварин для виступу перед публікою, участі в конкурсах або просто за бажанням господаря ... 779

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт