Feedback

Що означають подарунки

20.09.2013 2819
Отже, дізнайтеся, що означають подарунки для будь-якого торжества, які рекомендується дарувати:
Приміром, такий цікавий презент, як скатертину надає виключно позитивну дію. Він символізує тривалу дружбу, наповнену тільки приємними моментами, тому що скатертина у подарунок означає те, що ви станете постійним і бажаним гостем в цьому будинку.
Якщо ви з кимось посварилися і відчуваєте, що ця людина тримає на вас образу - подаруйте йому мило, яке магічним чином змиє всі образи і опади конфлікту. Після такого знака уваги будьте впевнені, що вас пробачать, а відносини налагодяться.

Добре піднести як дарунок гаманець. Але ні в якому разі не даруйте його порожнім. Покладіть в нього купюру або кілька монет. Тоді він принесе людині достаток і грошове благополуччя.
Уособленням хороших відносин і взаєморозуміння є килим. Такий подарунок - добрий позитивний знак. Вдалий варіант для робочого колективу, який шукає подарунок, призначений начальству.

Шкатулка або гребінець в подарунок означає близьку дружбу, розкриття секретів.
Практичний і одночасно сприятливий в енергетичному сенсі подарунок - взуття. Тільки дарувати його варто, якщо ви в точності знаєте розмір ноги друга або родича. Малознайомій людині можна піднести сувенір у формі глиняного чобітка або черевика, призначеного для складання друкарських ручок або інших дрібниць.
А ось що означають подарунки на свята, які не варто дарувати:

Носовичок, рушники та серветки, шарф - все це є символом розлуки, розриву відносин, тому це не кращий варіант для подарунка.
Приготували в якості презенту ніж? А чи не боїтеся ви незабаром серйозно посваритися з цією людиною? Адже ніж також несе в собі негативну енергетику.
Якщо подарувати рукавички, запальничку або ланцюжок, то розлад у стосунках неминучий.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Днем Народження сестрі, в якому знаходиться 129 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Подаруночок

Цікаві статті

 • Історія дня народження

  Історія дня народження

  День народження - мабуть, найулюбленіше свято в житті кожного. Ще з часів язичницьких племен люди святкують день народження. Протягом такого тривалого часу не могло не статися безліч цікавих фактів і подій. ... 1592

 • Тропічні метелики в подарунок

  Тропічні метелики в подарунок

  Подарунки бувають різні, і для кожного це індивідуальний підхід. Для тих, хто дуже любить щось колекціонувати дуже оригінальним і цікавим подарунком на день народження можуть стати різнокольорові ... 1055

 • Що означають подарунки

  Що означають подарунки

  Подарунки - це не тільки необхідний атрибут будь-якого свята. Річ, подана в дар, звичайно, символізує почуття, відносини і є кращим способом виразити щось людині без слів. Тому необхідно знати, що означають подарунки і яку енергетику вони в собі несуть. Існує чимало повір'їв, ... 2818

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в липні

Інформери на Ваш сайт