Feedback

Кінолог

07.06.2016 438
Місце роботи кінолога залежить від його спеціалізації: притулки тварин, силові структури, розплідники. У роботі кінолога є три напрямки: декоративне, службове і мисливське - кожен вимагає певного підходу і навичок. При розведенні кінолог стежить за особливостями здоров'я тварин.
Собаки для служби вимагають особливого виховання, тобто тут кінолог виступає як дресирувальник. На користь суспільства трудяться: собаки-поводирі, рятувальники, собаки-шукачі та інші.
Особливу роль собаки грають в МВС і МНС: охорона громадського порядку, пошук наркотичних речовин, пошук людей при надзвичайних ситуаціях. Любов до тварин, особливо до собак. Терпіння, прагнення досягати високих результатів, стресостійкість, міцне здоров'я і хороша фізична підготовка.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників ветеринарної медицини, в якому знаходиться 15 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Ветеринарний лікар

  Ветеринарний лікар

  Ветеринарний лікар - фахівець з вищою медичною освітою з лікування різних ... 1707

 • Ветеринарний фельдшер

  Ветеринарний фельдшер

  Ветеринарний фельдшер, на відміну від лікаря, має середню спеціалізовану освіту. Фельдшер надає першу медичну допомогу тваринам, ставить діагноз і призначає ... 902

 • Дресирувальник

  Дресирувальник

  Дресирувальник - це артист або приватний тренер, який займається дресируванням тварин для виступу перед публікою, участі в конкурсах або просто за бажанням господаря ... 778

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт