Feedback

Доярка

07.06.2016 967
Доярки працюють на тваринницьких фермах. Доярка є кваліфікованим працівником сільськогосподарського підприємства, відповідальна за здоров'я і доїння худоби. Ще не так давно діяльність доярки вважалася переважно ручною роботою, то вже зараз з розвитком високих технологій доярок правильніше називати операторами машин зі збору молока.
Доярки відповідають за процес доїння, миття тварин, прибирання, первинний огляд тварин для виявлення хвороб. Також в обов'язки доярки входить контроль якості роботи обладнання.
У професії важливі такі якості, як: відповідальність, акуратність, охайність, любов до тварин, схильність до ручної праці, старанність і працьовитість.
Професія одна з найдавніших, вважається споконвічно жіночою. Хоча іноді і чоловіки також зустрічаються. Багато хто вважає представників професії безграмотними і неосвіченими. Однак усупереч думкам доярки працюють з високотехнологічним обладнанням і відповідають за життя і здоров'я тварин на фермі.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників ветеринарної медицини, в якому знаходиться 15 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Ветеринарний лікар

  Ветеринарний лікар

  Ветеринарний лікар - фахівець з вищою медичною освітою з лікування різних ... 1498

 • Ветеринарний фельдшер

  Ветеринарний фельдшер

  Ветеринарний фельдшер, на відміну від лікаря, має середню спеціалізовану освіту. Фельдшер надає першу медичну допомогу тваринам, ставить діагноз і призначає ... 799

 • Дресирувальник

  Дресирувальник

  Дресирувальник - це артист або приватний тренер, який займається дресируванням тварин для виступу перед публікою, участі в конкурсах або просто за бажанням господаря ... 732

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт