Feedback

Книга в подарунок

20.09.2013 3728

Хтось, звичайно, вважає, що в наше століття комп'ютерів покупка книги втратила сенс. Але хіба можна порівняти літери на дисплеї з тим вишуканим творінням, яке постає перед читачем при відкриванні обкладинки самої простенької книги? Що спільного між шелестінням сторінок в вечірній тиші кабінету і мигтінням зображень на моніторі ноутбука? Вами отримана книга в подарунок і ніякої комп'ютер не покличе в світ оповідання з тією силою і натуральністю, як це зробить вона.

Здивувати подарунком, нехай навіть найдорожчим, у наш час складно. Тим більше що кожному хочеться гідно і оригінально вразити винуватця торжества. Тут і прийдуть на допомогу старі традиції, за якими книга з подарунковим палітуркою викличе позитивні емоції з вдячністю за ексклюзивний подарунок. Не може залишити байдужою річ, зроблена з урахуванням смаків та уподобань.

Як не важко здивувати людину, що має все, подарункове видання в ексклюзивному виконанні завжди виявиться до місця. Для справжнього поціновувача книга в подарунок дасть відчуття власної унікальності і неповторності, як і сам сувенір. Йому мають бути щасливі хвилини відкриття таємного світу, прихованого обкладинками вдалого видання.

Видання ексклюзивного характеру - не просто чудовий подарунок, воно розповість про ваш добрий смак і позначить повагу і серйозне ставлення до людини. У подарункових виданнях вдало поєднуються високі технології друкарства зі змістом, що характерно для спеціальних примірників. Це вже не просто книга в подарунок, це розумний сувенір, їх підносили як близьким людям, так і колегам або керівникам.

Рішення дарувати книгу означає, що ви потрапили в «десятку». Сумніви і довгі роздуми можуть похитнути рішення і штовхнути вас на невдалий крок. Книга і краще ексклюзивна - ідеальний подарунок.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Днем Народження сестрі, в якому знаходиться 275 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Подарунок

Цікаві статті

Всі статті