Feedback

Про блогерів

06.06.2016 489

Найчастіше блог присвячений певній темі. Блогери можуть вести самостійну діяльність, а можуть працювати в рекламних агентствах, ЗМІ та на підприємствах, що виробляють продукти або послуги.
Якщо блогер прийняв чітке рішення заробити на своєму хоббі, доведеться потрудитися. Прибуток принесе тільки цікавий блог, в якому зачіпаються злободенні теми і оригінальні ідеї - в загальному, те, що стає обговорюваним і цитованим.
Майданчик для майбутнього блогу вибирається залежно від того, де найчастіше зустрічається цільова аудиторія майбутнього проекту. Найбільш популярні - ЖЖ, Blogger і Twitter. Писати можна про себе, про яке-небудь бренд, товар, події. Коли блог досягає певного рівня популярності, з'являються рекламодавці, готові оплатити рекламне розміщення.
Тепер слід тримати марку, а також покращувати показники. Для цього слід відстежувати популярні і обговорювані теми, залучати нову аудиторію, аналізувати ефективність власної роботи.
У роботі важливі: любов до творчості, спостережливість, фантазія, самодисципліна, вміння доводити справу до кінця, грамотність.
Вважається, що популярним блогером може стати тільки відомий журналіст. Однак це далеко не так. Будь-креативних людина, що вміє грамотно і цікаво висловлювати свої думки, може досягти успіху в професії.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День PR-спеціаліста 2024, в якому знаходиться 2 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Спічрайтер

  Спічрайтер

  Спічрайтер (від англ. «Speech» - мова, «writer» - автор, письменник) - фахівець в області PR, пише тексти для публічних виступів бізнесменів і ... 937

 • Event-менеджер

  Event-менеджер

  Event-менеджер - це фахівець з планування та організації різних заходів для організацій, структур і приватних ... 1170

 • SMM-менеджер

  SMM-менеджер

  SMM-менеджер - фахівець з просування бренду, web-сайту, товарів або послуг за допомогою соціальних майданчиків в Інтернеті, до яких відносяться: соціальні мережі, блоги, ... 1839

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт