Feedback

Чи можна дарувати хрестик?

20.09.2013 3211
По-перше, якщо хрестик можуть дарувати тільки хрещені, то що ж робити, коли перший хрестик загублений, а їх уже немає в живих або вам хочеться золотий хрест, а у них немає грошей? Абсурдність ситуації не потребує додаткових аргументів - хрестики можна дарувати і можна купувати собі. Батькам зовсім не забороняється дарувати дитині хрестик.
По-друге, перейдемо до прикмет і забобонів, більшість з яких суперечить церковним звичаям. Відразу треба сказати, що Православна церква нічого не має проти того, щоб люди дарували один одному хрестики, а всі прикмети і забобони категорично відкидає:
- З хрестиком не передаються нещастя попереднього власника (у тому числі якщо ви його знайшли);
- Подарований натільний хрест не веде до страждання і швидку смерть;
- Куплений не в церкви хрест можна дарувати як і будь-який інший, просто треба його освятити;

Як ми бачимо, церква не забороняє дарувати хрестики, більш того, вона заохочує стародавній обряд обміну натільними хрестами - цей обряд робить людей «духовними побратимами», які відтепер зобов'язані один за одного молитися.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Днем Народження синові, в якому знаходиться 202 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Подарунок

Цікаві статті

 • Як підготуватися до дня народження

  Як підготуватися до дня народження

  Гарна підготовка до дня народження це не тільки закупівля продуктів і подарунків для вашої ... 1062

 • Як відсвяткувати дитячий день народження

  Як відсвяткувати дитячий день народження

  Для дітей день народження - особливе свято, і чекають вони його з великим нетерпінням. Тому до святкування дня народження вашої дитини потрібно грунтовно ... 968

 • Що подарувати синові на 1 рік

  Що подарувати синові на 1 рік

  Пройшов вже цілий рік з того моменту, як щасливий татко забирав маму і новонародженого синочка з пологового будинку. Скільки всього було пережито за цей час, і ось, цей день настав - перший ювілей улюбленого малюка. Що ж подарувати своєму чаду на його перше свято День ... 2354

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в липні

Інформери на Ваш сайт