Feedback

Цікавинки про сім'ю

20.01.2016 680

Його заснувала Генеральна Асамблея ООН ще в 1993 році. А в Тебе є чудова можливість привітати своїх рідних двічі на рік — адже в Україні (і, до речі, в Росії) святкують ще один День сім'ї. Він припадає на 8 липня — саме тоді вшановують православних святих Петра і Февронію, яких вважають зразком ідеального подружжя. Сьогодні я розкажу Тобі кілька цікавинок про родини з різних куточків світу.
Усі американські президенти були сімейними людьми. Найбільше дітей було у Джона Тайлера — він мав аж 15 нащадків! Його наймолодша дитина, дочка Перл, була на 45 років молодша за найстаршу дитину, дочку Мері, і померла через 100 років після неї.
Джон Тайлер – рекордсмен за кількістю дітей серед американських президентів
У німецькій мові існує термін “Drachenfutter”, що перекладається як «корм для дракона». Так німці називають подарунок для дружини, який чоловік змушений дарувати, щоб загладити свою провину.
Звичай цілуватися у кінці шлюбної церемонії прийшов до нас із Давнього Риму. У той час весілля сприймали як контракт, а поцілунок символічно скріплював договір між молодятами.
У Нігерії в результаті кожних одинадцятих пологів на світ з'являються близнюки. А ось найрідше близнюки народжуються в Японії: тільки один випадок на 250 пологів.
У середньостатистичного європейця дитина з'являється у 29 років. У країнах СНД цей показник нижчий — 20 років.
Середньостатистичний американський батько проводить зі своїми дітьми чотири з половиною години на тиждень, а французький — ще менше: усього дві години.
70 % українців вважають сім’ю найбільшою цінністю в житті.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Міжнародний день сімей 2023, в якому знаходиться 60 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: pustunchik

Цікаві статті

 • День сім'ї: святкуємо тепло і затишно

  День сім'ї: святкуємо тепло і затишно

  Обов'язково привітай своїх рідних — цілком ймовірно, що це стане для них сюрпризом, бо ж не всі знають чи пам'ятають про цей ... 1642

 • Сім «Я»

  Сім «Я»

  Слово «сім’я» поєднує в собі два маленьких слова: «сім» і «я», ніби хизується: «Нас багато, ми разом, ми одне ціле. У нас один за всіх і всі за одного». І справді, сім’я — це насамперед люди, які живуть під одним дахом, разом ділять радощі та біди, залюбки приходять один одному ... 1542

 • Бережи і шануй!

  Бережи і шануй!

  Саме в родині ми робимо свої перші кроки, тут вчимося любові та милосердю, звідси стелиться нам дорога в самостійне ... 1636

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт