Feedback

Що подарувати куму на день народження?

15.04.2014 5238
Це в минулі часи призначити собі кума означало вибрати товариша і супутника на все життя, хресного своїм дітям. Сьогодні формальності дотримуються не настільки ретельно, і кумом можна називати хоч близького друга або приятеля. Тим не менш, саме кум вважається душею застілля і головною жилеткою, в яку можна плакатися. Так що тричі гарненько подумайте, що подарувати куму на день народження, адже він заслуговує ще більшого.
Подарунок заради забави

Вважається, що кум або близький товариш здатний оцінити будь-яку вашу жарт, навіть занадто мудровану. Недарма ви разом вже стільки років. А значить, і презент на день народження може бути самим забавним або безглуздим, який тільки можна придумати. Але не будемо вдаватися в крайнощі, в цьому плані з фантазією добре у кожного.

А ось кілька ідей того, як можна пожартувати над кумом в день його народження :

Подаруйте забавне нижню білизну. Бажано квітчасті сімейні труси, плавки або кальсони. А ще краще, шкарпетки з пальцями.

Можна скласти жартівливу історію або навіть пісеньку про кума, на манер популярної естрадної мелодії. Далі фантазія і засоби вам на допомогу : від студійного запису до зйомок вітального кліпу власними силами.

Замовити розіграш на дому з прихованою камерою - от нехай ваш кум тепер відчує себе героєм телешоу.

А якщо серйозно, то подарунок куму на день народження не обов'язково може бути безглуздим. Головне, щоб не банальним - подарувати канцелярський набір вміє кожен дурень. Ви ж себе до них не відносите ?

Цінний подарунок куму

Якщо настає дійсно важлива дата, та й просто в ряді випадків - потрібно дарувати щось незвичайне і варте уваги не тільки винуватця торжества, а й запрошених гостей. Пишне застілля, як правило, не обходиться без елітного алкоголю. І якщо ви згодні з цим, а ваш кум теж не проти перехилити чарочку - постарайтеся вразити його, як можна сильніше. Ідеальний варіант - замовити домашній самогон на екологічно чистому продукті, а в якості етикетки зробити ваше спільне фото.

Також курцеві сподобається подарунок у вигляді різьблених дерев'яних люльки ( курильної трубки, то є) або дорогого тютюну. Можна подарувати попільничку в турецькому стилі, а якщо вже на те пішло, то майстерний кальян.

Подарунок подія для кума

Непогано було б провести вам цей день разом. Ну або наступний, адже той сертифікат на цікаве дозвілля, що ви подаруєте, буде ще діяти. Що це може бути за сертифікат? Право на використання послуги - наприклад, стрибок з парашутом, майстер- клас з кулінарії або відвідування хамама.

Дуже популярна розвага серед чоловіків - гра в лазертаг або страйкбол, перевірте це на собі. Гоночні машинки теж актуальні, якщо у вашому місті або неподалік мається професійний картинг. Але й інші екзотичні види спорту теж підійдуть. Як щодо уроків стрільби з лука або гри в гольф? Незабутній подарунок для кума.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 214 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт