Feedback

Дитячі подарунки

15.04.2014 736
Ви можете подумати, що дитина буде радіти будь-якому подарунку, який він отримав. Однак це не зовсім так, адже діти є самим капризним народом. Пройде всього кілька годин і дитина може забути про вашу іграшці, хоча це може статися і через 10 хвилин. Догодити дитині досить складно, і це не залежить від того, що представляє із себе подарунок - іграшку або комбінезон. Носити подаровану вами одяг він може без особливого ентузіазму, ну а іграшки, можливо, так і будуть припадати пилом у кутку його кімнати.
Це стосується будь-якого подарунка. Якщо ви вирішили придбати дитині що-небудь цікаве, запитаєте у нього, чи потрібно йому це, а вже потім спирайтеся на власні доводи. Зроби ті крок у минуле і згадайте своє дитинство, що ви тоді хотіли отримати на день народження? Можете порадитися з батьками дитини, щоб вони вам допомогли у виборі подарунка.

Існує таке гасло - «Книга - найкращий подарунок». На жаль, постійна зайнятість дорослих не дозволяє їм захоплюватися читанням. А якщо ви подаруєте книгу дитині, то це сприймуть позитивно і його батьки, і він сам. Книга здатна розвивати пам'ять дитини і займає його на довгий час.

Так само малюк буде радий набору олівців, фломастерів чи фарб. Ось тільки пластилін потрібно дарувати, попередньо порадившись з батьками, так як ви будете першими винуватцем утворилися плям на меблях і забрудненого паласу.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання із днем народження онуків, в якому знаходиться 57 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: ПривіталкаЦікаві статті

 • Що подарувати дитині на 3 роки?

  Що подарувати дитині на 3 роки?

  ​Святкування трирічної річниці вашої дитини значно відрізняється від святкування першого року, та й від наступних днів народжень. У трирічному віці дитина вже запам'ятовує все, що відбувається з ним, він чекає приходу певних людей, когось може не любити, а хтось, навпаки, ... 1062

 • Що подарувати дівчинці?

  Що подарувати дівчинці?

  Вибір подарунка для дитини - один з найбільш непростих питань для дорослого. Нинішні діти сильно відрізняються від попередніх поколінь, тому практично неможливо використовувати власний досвід або досвід молодших ... 821

 • Дитячі подарунки

  Дитячі подарунки

  Ви можете подумати, що дитина буде радіти будь-якому подарунку, який він отримав. Однак це не зовсім так, адже діти є самим капризним народом. Пройде всього кілька годин і дитина може забути про вашу іграшці, хоча це може статися і через 10 хвилин. Догодити дитині досить ... 735

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт