Feedback

Як привітати маму

21.07.2021 2523
Мамі завжди на день народження буде приємна листівка і квіти. А якщо ви ще й підпишете листівку самостійно, висловите всі свої почуття, це дуже зігріє їй серце.
Якщо ви все-таки зупинилися на квітах, але хочете подарувати їх оригінально, купіть декілька різних квіток. Залежно від вибору квітів список може бути різним. Але мамі буде приємно, та й гарний незвичайний букет прикрасить її кімнату.
Зараз роблять багато різних стінгазет. Ви можете підійти до цієї справи з вигадкою, і створити свою, унікальну стінгазету. Головні герої — ви й мама. Розвісьте фотографії різних років, причому не тільки мамині, але і ваші. Сенс простий — ви б не відбулися в цьому житті, якби не було поруч з вами Ангела-Хранителя — вашої мами.
Якщо ваша мама творча людина — пише вірші, співає, в’яже, вишиває хрестиком, — подаруйте їй інтернет-магазин. Персональна сторінка або блог відкриють мамі нові горизонти у творчості і в спілкуванні з людьми. А заодно і в комп’ютерній грамотності.
Подаруйте мамі годинник з вашої найкращою фотографією вдвох. Їх можна або замовити заздалегідь на інтернет-сайтах, або за спеціальними каталогами заводів (коштують не дуже дорого). А можна зробити самим, головне знати, як влаштований механізм годинника, щоб витягнути вихідну картинку і замінити на вашу фотографію.
Якщо у вас велика сім’я, можна влаштувати жартівливе змагання «А ну-ка, дівчата», і нехай мами з доньками пройдуть кілька жартівливих конкурсів. Природно, перемогти повинна найголовніша мама, ну або дружба. Хоча гарний настрій і позитив будуть забезпечені як учасницям, так і вболівальникам!

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження мамі, в якому знаходиться 367 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Як просто?

Цікаві статті

 • Як привітати маму

  Як привітати маму

  Серед безлічі слів, які ми вимовляємо на адресу різних людей, самих теплих і добрих заслуговують наші батьки. І якщо ви не знаходите час сказати їм про свою любов під час сірих робочих буднів, свята — найкращий спосіб виразити всі свої почуття. І привітання тут має бути, ... 2522

 • Презенти для дому та затишку мамі на 60 років

  Презенти для дому та затишку мамі на 60 років

  Презенти для дому та затишку мамі на 60 ... 509

 • Подарунки для здоров'я мами на 60 років

  Подарунки для здоров'я мами на 60 років

  Не менш вдалим, ніж практичні подарунки мамі стануть презенти, призначені для поліпшення ... 563

Всі статті
Найближчі свята

Всі свята в серпні

Інформери на Ваш сайт