Feedback

Історія дня народження

03.04.2014 1559
День народження - мабуть, найулюбленіше свято в житті кожного. Ще з часів язичницьких племен люди святкують день народження. Протягом такого тривалого часу не могло не статися безліч цікавих фактів і подій. Наприклад, дата 22 квітня оголошена днем народження Землі. З таким оголошенням виступила організація ООН в 1971 році. У Голландії найбільш значущими днями народження вважаються вік 5, 10, 15, 20, 21 року. У ці дні іменинникам дарують особливо значущі подарунки і влаштовують розкішні застілля.

У Британії день народження членів сім'ї відзначається в певні дні, які навіть не збігаються з їх реальними днями народження. Наприклад, англійська королева Єлизавета Друга святкує свій день народження в другу суботу червня, хоча її власний день народження 21 квітня. Також у цій країні склався звичай: кожного, хто святкує свій 80, 90 і сотий день народження, вітає особисто королева.

У країні висхідного сонця день народження не прийнято святкувати, якщо вам не 60, 70, 79, 88 і 99 років. У деяких племенах індіанців крім дня народження прийнято святкувати день першого кроку.

У школу середньостатистична дитина йде приблизно на 2500 тисячний день з дня свого народження. У віці 28 років проходить ваш десятитисячний день життя.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Днем Народження сестрі, в якому знаходиться 129 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Історія дня народження

  Історія дня народження

  День народження - мабуть, найулюбленіше свято в житті кожного. Ще з часів язичницьких племен люди святкують день народження. Протягом такого тривалого часу не могло не статися безліч цікавих фактів і подій. ... 1558

 • Тропічні метелики в подарунок

  Тропічні метелики в подарунок

  Подарунки бувають різні, і для кожного це індивідуальний підхід. Для тих, хто дуже любить щось колекціонувати дуже оригінальним і цікавим подарунком на день народження можуть стати різнокольорові ... 1034

 • Що означають подарунки

  Що означають подарунки

  Подарунки - це не тільки необхідний атрибут будь-якого свята. Річ, подана в дар, звичайно, символізує почуття, відносини і є кращим способом виразити щось людині без слів. Тому необхідно знати, що означають подарунки і яку енергетику вони в собі несуть. Існує чимало повір'їв, ... 2780

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт