Feedback

Подарунок на день народження другу

03.04.2014 1853

Щорічно нас запрошують на свій день народження кращі друзі, з якими ми можемо поділитися своїми радощами, горем, розповісти всі свої найпотаємніші секрети і послухати їхні історії.

На свій день народження ваш друг не чекає від вас якогось особливого подарунка, адже головне для нього - це ваша дружба. Тому можна подарувати і не дуже дорогий подарунок, однак ви повинні вкласти в нього всю свою душу, подарунок повинен бути оригінальним і дуже цікавим.

Наприклад, ви можете подарувати своєму другові футболку з різними написами або на замовлення, написавши на футболці ім'я свого друга.

Також можна подарувати прикольний туалетний папір з анекдотами. Відомо, що найкращий подарунок - це книга. Але ніхто не казав про утримання, тому тут вам надана повна свобода. Керуйтеся захопленнями вашого друга, його інтересами. Наприклад, якщо його цікавлять машини, то подаруйте йому автомобільний глянцевий журнал. Також можна подарувати прикольні комікси.

Ще ви можете подарувати своєму другові прикольну тарілку з розподілами, для нарізування з великою точністю. Цікавим подарунком є ​​різні декоративні годинники , наприклад, годинник з написами «лінь», «гординя» , «сон», «поспати» та багато іншого. Також ви можете самі зробити подібні написи.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Днем Народження друзям, в якому знаходиться 218 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті