Feedback

Подарунок на день народження другу

03.04.2014 1335
Щорічно нас запрошують на свій день народження кращі друзі, з якими ми можемо поділитися своїми радощами, горем, розповісти всі свої найпотаємніші секрети і послухати їхні історії.

На свій день народження ваш друг не чекає від вас якогось особливого подарунка, адже головне для нього - це ваша дружба. Тому можна подарувати і не дуже дорогий подарунок, однак ви повинні вкласти в нього всю свою душу, подарунок повинен бути оригінальним і дуже цікавим.

Наприклад, ви можете подарувати своєму другові футболку з різними написами або на замовлення, написавши на футболці ім'я свого друга.

Також можна подарувати прикольний туалетний папір з анекдотами. Відомо, що найкращий подарунок - це книга. Але ніхто не казав про утримання, тому тут вам надана повна свобода. Керуйтеся захопленнями вашого друга, його інтересами. Наприклад, якщо його цікавлять машини, то подаруйте йому автомобільний глянцевий журнал. Також можна подарувати прикольні комікси.

Ще ви можете подарувати своєму другові прикольну тарілку з розподілами, для нарізування з великою точністю. Цікавим подарунком є ​​різні декоративні годинники , наприклад, годинник з написами «лінь», «гординя» , «сон», «поспати» та багато іншого. Також ви можете самі зробити подібні написи.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Днем Народження друзям, в якому знаходиться 188 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Привітання на день народження для дівчат

  Привітання на день народження для дівчат

  З особливим трепетом до підготовки побажань на День народження ставляться подруги.Побажання може бути жартівливим, або серйозним, та головне, щоб іменинниця відчула свою незамінність у вашому ... 573

 • Привітання найкращому другу своїми словами

  Привітання найкращому другу своїми словами

  Вітаючи друга з Днем народження, хочеться побажати йому чогось особливого і водночас простого та зрозумілого. Чому б не поздоровити товариша своїми словами? Рядки, що йдуть від самого серця, і будуть найщирішим ... 772

 • Що подарувати другу на День Народження?

  Що подарувати другу на День Народження?

  Він завжди підтримає у важкій ситуації, підставить плече, дасть грошей у борг і допоможе порадою, а ви як завжди повні сумнівів з приводу того, що подарувати другу на День Народження в цей раз.Ви плечем до плеча вже не один рік, багато пережили разом, ділилися радощами ... 1646

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт