Feedback

Організація дня народження

02.04.2014 333
Скоро день народження? Якщо хочете, щоб він був особливим, займіться його підготовкою заздалегідь. Для початку визначтеся, де буде, проходити відмічання дня народження. Варіантів багато: будинок, кафе, заміська дача, розважальний центр і так далі. Якщо це сімейне свято відзначайте його в будинку, затишок і комфорт краще рішення для таких випадків. Веселий дитячий день рожденья можна справити в кафе, а Новий рік чи Різдво - за накритим столом біля каміна на дачі.

Варто дісзнатися перевари запрошених гостей, щодо місця святкування та вдодобань їжі. Приготовані стави повинні припасти до смаку всім, а не тільки членам вашої родини.

Придумайте чим зайняти гостей, знову ж якщо день народження влаштовується за містом, то чому б не оглянути околиці. У зимовий час можна влаштувати катання на санках, влітку і скупатися. У міській квартирі, теж є чим зайнятися - конкурси, ігри, перегляд сімейного альбому і так далі. У будь-якому кафе чи ресторані є танцювальний зал, використовуйте його по повній програмі.

Якщо у вас зовсім немає часу на організацію дня народження, але дуже хочеться, щоб свято вийшло завзятим і незабутнім, зверніться за допомогою до фахівців.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Днем Народження колегам по роботі, в якому знаходиться 135 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Як відзначають день народження в офісі в інших країнах?

  Як відзначають день народження в офісі в інших країнах?

  Не в усіх державах, відзначають на роботі день народження багатим накритим столом. В Європі більше тішаться походом в бар після роботи. І подарунки колегам прийнято дарувати не в усіх країнах. Тож як відзначають день народження на роботі в різних ... 146

 • Як відзначають день народження в офісах США?

  Як відзначають день народження в офісах США?

  Корпоративні особливості святкування дня народження в ... 203

 • Подарунки офіційній особі

  Подарунки офіційній особі

  Це важливий розділ, до якого потрібно підійти дуже серйозно. Якщо ви будете чітко дотримуватися правил, то навряд чи коли-небудь впадете особою в бруд навіть у самій суворої компанії. Для початку, пам'ятайте, що не будь-яка річ підійде для подарунка. Це коло ділових людей і ... 1111

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт