Feedback

Як підібрати подарунок для іменинника

02.04.2014 232
Кожен з нас мріє про хороший подарунок на день народження, до того ж не прийнято приходити на це свято без презенту. Поговоримо про те, як можна привітати іменинника.

Подарунки, призначені для будь-якого свята умовно можна розділити на кілька груп. Насамперед це ті речі, які приносять задоволення, наприклад смачна їжа. Сюди можна віднести дуже дорогі і смачні цукерки, улюблене тістечко, так само алкогольні напої і різні дорогі, а найголовніше справжні чаї.

Відмінним подарунком можуть стати, так звані предмети милування. Це можуть бути настільні фонтани, незвичайні світильники і так далі. Сюди ж можна віднести листівки. Є ще один дуже цікавий варіант. Купуйте красиві стікери, напишіть на кожному з них вітання та побажання, розвісьте їх по всьому під'їзду, або обклейте ними машину іменинника.

І нарешті остання категорія - це потрібні подарунки, тобто це ті речі, які можна використовувати в побуті наприклад щось з аксесуарів чи одягу. Якщо ви вирішили вибрати подарунок такого роду, будьте впевнені в тому, що він дійсно потрібен імениннику і може йому сподобатися.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Днем Народження колегам по роботі, в якому знаходиться 135 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Як відзначають день народження в офісі в інших країнах?

  Як відзначають день народження в офісі в інших країнах?

  Не в усіх державах, відзначають на роботі день народження багатим накритим столом. В Європі більше тішаться походом в бар після роботи. І подарунки колегам прийнято дарувати не в усіх країнах. Тож як відзначають день народження на роботі в різних ... 146

 • Як відзначають день народження в офісах США?

  Як відзначають день народження в офісах США?

  Корпоративні особливості святкування дня народження в ... 203

 • Подарунки офіційній особі

  Подарунки офіційній особі

  Це важливий розділ, до якого потрібно підійти дуже серйозно. Якщо ви будете чітко дотримуватися правил, то навряд чи коли-небудь впадете особою в бруд навіть у самій суворої компанії. Для початку, пам'ятайте, що не будь-яка річ підійде для подарунка. Це коло ділових людей і ... 1111

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт