Feedback

Давня традиція дня народження

31.03.2014 312
День народження - це таке важливе свято, як Новий рік та багато інших. Дуже рідко зустрічаються люди, які не люблять святкувати свій день народження. З цим святом пов'язано дуже багато традицій. Одна з найдавніших - це поздоровлення. Раніше вважалося, що чим більше в цей день людині побажають гарного, тим щасливіша вона буде.

Зараз проблема побажань вирішується дуже просто, ви можете знайти їх в інтернеті, наприклад низку привітань до багатьох торжествених подій.

Ще один звичай, який дійшов до наших днів - це повір'я, що в день свого народження іменинник не повинен нічого робити.
Свічки, на торті з'явилися трохи пізніше, проте увійшли в традиції Дня Народження. Вважається, що задумане в цей свято бажання може дійсно збутися.

В давнину на день народження прийнято було гадати. Дуже поширена англійський метод, згідно з ним іменинник повинен залишитися наодинці в першій половині дня і розкласти на столі колоду карт. Залежно від того, як ляже карта, можна зробити прогноз, того, що чекає іменинника в найближчий рік.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Днем Народження колегам по роботі, в якому знаходиться 135 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Як відзначають день народження в офісі в інших країнах?

  Як відзначають день народження в офісі в інших країнах?

  Не в усіх державах, відзначають на роботі день народження багатим накритим столом. В Європі більше тішаться походом в бар після роботи. І подарунки колегам прийнято дарувати не в усіх країнах. Тож як відзначають день народження на роботі в різних ... 119

 • Як відзначають день народження в офісах США?

  Як відзначають день народження в офісах США?

  Корпоративні особливості святкування дня народження в ... 173

 • Подарунки офіційній особі

  Подарунки офіційній особі

  Це важливий розділ, до якого потрібно підійти дуже серйозно. Якщо ви будете чітко дотримуватися правил, то навряд чи коли-небудь впадете особою в бруд навіть у самій суворої компанії. Для початку, пам'ятайте, що не будь-яка річ підійде для подарунка. Це коло ділових людей і ... 1080

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт