Feedback

Історія святкового торта

26.03.2014 4595

Торт - це незмінна традиція святкування Дня Народження. Історія походження тортів, на думку істориків, почалася дві тисячі років тому. Звичайно ж, точна дата залишилася невідомою.
Правда в ті часи, це був не торт, а пиріг. Їсти його було не можна . Пиріг був обов'язково прісним і його розламували над головою іменинника, таким чином знімали з людини все погане. Після закінчення свята, іменинник повинен був винести пиріг, вірніше шматочки, які залишилися від нього і покласти на бруківці.

З часом ця традиція сильно змінилася. Зараз ця традиція дуже сильно змінилася. Печеться або купується смачний великий торт, на ньому встановлюються свічки. Їх треба всіх запалити, а іменинник повинен швидко загадати бажання і задути свічки, якщо він встигає це зробити, значить, бажання здійснитися.

Найкращий варіант - це торт, приготований своїми руками. Боїтеся експериментувати з продуктами? Спробуйте пошукати в інтернеті, в різних кулінарних журналах.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Поздоровлення дідусеві на ювілей, в якому знаходиться 68 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт