Feedback

День народження улюбленого зятя

24.03.2014 2878

Відносини зятя і тещі в усі часи були об'єктом різних гумористичних історій і анекдотів. Але в житті найчастіше буває так, що зять стає для тещі і тестя рідним сином, особливо в тому випадку, коли у них немає власного сина. Тому й вітання з днем ​​народження зятеві від його других батьків повинні бути особливими.

Якщо у зятя є почуття гумору, в подарунок йому можна вручити рулон туалетного паперу, на якому надруковані анекдоти про тещу, або рулон паперу у вигляді рулону стодоларових купюр. Автолюбитель оцінить туалетний папір з надрукованими на ній правилами дорожнього руху.

Будь-якому чоловікові буде приємно отримати в подарунок набір для гри в шашки, особливо якщо роль шашок в цьому наборі грають чарки з білого і чорного скла. Можна тут же, після вручення і розіграти партію. Такий подарунок може вткористати як за призначенням, так і зайняти почесне місце серед чоловічих сувенірів.

Мабуть, неможливо знайти чоловіка, якого не порадує електронний девайс в якості подарунка. Якщо ваш зять любить читати, подаруєте йому електронну книгу, в яку попередньо завантажте всі твори його улюбленого автора.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Поздоровлення чоловікам на ювілей, в якому знаходиться 29 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • День народження улюбленого зятя

  День народження улюбленого зятя

  День народження улюбленого ... 2877

 • Що подарувати чоловікові

  Що подарувати чоловікові

  Що можна подарувати найдорожчій людині? Людині, з яким ти проводиш стільки часу (особливо вночі). В подарунках чоловікові є одна особливість - подарунок робиться із загального сімейного бюджету - тобто нібито чоловік сам собі і робить подарунок. Ось хай і вибирає. Тим ... 3737

 • Чи можна дарувати чоловікам квіти

  Чи можна дарувати чоловікам квіти

  Вибрати подарунок чоловікові - лише пів-справи, якщо хочеться бути оригінальним, а от якщо супроводити його букетом ... Тут як раз і виникає запитання: чи можна дарувати квіти чоловікам? На який ми збираємося детально ... 12836

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт