Feedback

Як організувати свято для дитини

24.03.2014 241
Як провести свято з дитиною? Цим питанням задається кожен батько, який піклується про своє чадо.
У цій статті ми дамо пару порад, як провести цілий день, щоб він був незабутнім і веселим, якщо, приміром, треба відзначати День народження.

Перший етап підготовки до дня народження. Заздалегідь підготуйте план. Ніякий день народження не обходиться без подарунка. Бажано заздалегідь і в таємниці дізнатися , що хоче малюк. Якщо з подарунком все готово приступайте до вечірнього свята.
Наприклад , якщо ввечері ви запросили всіх друзів сина чи дочки, то заздалегідь все підготуйте для банкету і нехай, наприклад ваша дружина допомагає вам. Адже основа готування смакоти лежить в основному на ній . Домовтеся про шоу програми, фокусники, клоуни і т.д. Так само продумайте, як ви будете дарувати свій подарунок, можете подарувати його в самий розпал веселощів, це ще більше підніме настрій вашої дитини. Загалом, все має бути сюрпризом. Ну, от якщо все до вечора готове, то можна приступати до другого етапу.

Другий етап, продумайте, що ви будете робити з дитиною в першій половині дня. Наприклад, сходіть з ним у зоопарк, де є, наприклад зелена мавпа. Потім можна сходити в парк покататися на атракціонах, поїсти морозива. Найголовніше щоб дитині все приносило задоволення і хороші враження. І не варто забувати про наступне, кожна прогулянка дуже стомлює дитини, тому якщо у вас щільна програма залиште час на сон перед вечірнім святом.

Включайте мислення, фантазуйте, придумуйте все найцікавіше для свята. Адже ваша дитина - це ваше життя, тому без уваги він неповинен залишитися ніяк.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання із днем народження онуків, в якому знаходиться 57 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що подарувати дитині на 3 роки?

  Що подарувати дитині на 3 роки?

  ​Святкування трирічної річниці вашої дитини значно відрізняється від святкування першого року, та й від наступних днів народжень. У трирічному віці дитина вже запам'ятовує все, що відбувається з ним, він чекає приходу певних людей, когось може не любити, а хтось, навпаки, ... 1108

 • Що подарувати дівчинці?

  Що подарувати дівчинці?

  Вибір подарунка для дитини - один з найбільш непростих питань для дорослого. Нинішні діти сильно відрізняються від попередніх поколінь, тому практично неможливо використовувати власний досвід або досвід молодших ... 885

 • Дитячі подарунки

  Дитячі подарунки

  Ви можете подумати, що дитина буде радіти будь-якому подарунку, який він отримав. Однак це не зовсім так, адже діти є самим капризним народом. Пройде всього кілька годин і дитина може забути про вашу іграшці, хоча це може статися і через 10 хвилин. Догодити дитині досить ... 779

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт