Feedback

Запрошення на День народження своїми руками

24.03.2014 1090
Дитячий день народження - це чудове свято. Щоб дитина не була чимось роздратована і у всіх гостей залишилися тільки гарний настрій від свята, потрібно добре до нього підготуватися.

Крім основного торжества і подарунків, потрібно зробити запрошення на День Народження. Якщо у вас немає часу на те, щоб заїхати в поліграфію, де є друк запрошень, то можна зробити їх своїми руками.

Для початку підрахуйте кількість гостей. Потім в канцелярському магазині купите все, що знадобиться для гостя це різнокольоровий папір, клей, стрічки і все те, що вважаєте за потрібне.

Почнемо з того що зробимо заготовки. Поріжте папір формату А4 на 4 частини, так щоб у вас вийшло 4 прямокутника. 1 прямокутник - це основа запрошувального. Надрукуйте зміст і роздрукуйте так щоб текст помістився на запрошенні. Виріжте і вклейте в прямокутник.

Потім з кольорового паперу виріжте буковки, наприклад З Днем Народження і наклейте на лицьову сторону, так само можна прикрасити стрічками, стразами і всім чим завгодно вам, головне підключіть фантазію. До такої роботи ви можете залучити всю родину.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання із днем народження онуків, в якому знаходиться 57 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що подарувати дитині на 3 роки?

  Що подарувати дитині на 3 роки?

  ​Святкування трирічної річниці вашої дитини значно відрізняється від святкування першого року, та й від наступних днів народжень. У трирічному віці дитина вже запам'ятовує все, що відбувається з ним, він чекає приходу певних людей, когось може не любити, а хтось, навпаки, ... 1190

 • Що подарувати дівчинці?

  Що подарувати дівчинці?

  Вибір подарунка для дитини - один з найбільш непростих питань для дорослого. Нинішні діти сильно відрізняються від попередніх поколінь, тому практично неможливо використовувати власний досвід або досвід молодших ... 935

 • Дитячі подарунки

  Дитячі подарунки

  Ви можете подумати, що дитина буде радіти будь-якому подарунку, який він отримав. Однак це не зовсім так, адже діти є самим капризним народом. Пройде всього кілька годин і дитина може забути про вашу іграшці, хоча це може статися і через 10 хвилин. Догодити дитині досить ... 847

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт