Feedback

День народження дитини на природі. Поради при підготовці

17.02.2014 697

Щоб день народження вашої дитини перетворився на справжнісіньке чарівне свято, до нього потрібно підготуватися заздалегідь. Запросіть на свято ровесників своєї дитини, нехай на святі буде більше дітей. А от своїх друзів в цей день не запрошуйте, адже це свято вашої дитини, а не ваше.

Якщо день народження дитини припадає на період з травня по вересень, то його можна провести на природі. Це може бути берег річки або озера, лісова галявина або заміський будинок. Останній варіант є ідеальним, тому що, якщо раптом зіпсується погода, ви зможете переміститися в будинок.

З частувань на пікніку добре підуть овочеві та м'ясні нарізки, різні салатики в тарталетках, пиріжки та інші порційні страви. В якості основного блюда на пікніку традиційно подається шашлик, птах або риба на грилі.

Продумайте розваги для дітей. Це можуть бути різні ігри на свіжому повітрі, конкурси та змагання. І звичайно, танці.

Подбайте і про те, щоб у вашій компанії було достатньо дорослих, які будуть за дітьми доглядати. Якщо свято планується за містом, то дітей потрібно доставити туди і назад, а значить, потрібно подбати про транспорт.

День народження дитини, організований у вигляді пікніка на природі, дуже сподобається вашому малюкові і його гостям.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання із днем народження онуків, в якому знаходиться 79 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт

Найпопулярніше за сьогодні