Feedback

Дитячий день народження в інтерактивному театрі казки

17.02.2014 244
Інтерактивний театр казки стане відмінним місцем для проведення дитячого дня народження. Тут маленький фантазер зможе битися зі страшним Драконом, побувати в хатинці Баби-Яги, потанцювати з улюбленими героями на Мадагаскарі і навіть політати на килимі-літаку. Тут казки перетинаються один з одним, заманюючи у вир подій всіх учасників свята.

Маленьких мандрівників на всьому шляху супроводжують казкові герої-Червона шапочка, пірат, феї та інші персонажі. Героїв, як і сценарій свята обираєте ви самі. Крім аніматорів в казкових костюмах, діти зустрічають роботизованих і лялькових персонажів, які можуть вступати в діалог з дітьми і грати з ними. Вся вистава супроводжується звуковими, світловими та іншими спеціальними ефектами, залежно від сценарію .

Для дітей пропонується кілька сценаріїв, тривалість яких складає від 1 години до 2,5 годин, в залежності від віку дітей. Свято можна провести у вигляді захоплюючої гри, під час якої аніматор займає дітей різними конкурсами. Для дітей більш старшого віку буде цікава шоу -програма з фокусами, в ході якої діти не тільки побачать дуже цікаві фокуси, а й дізнаються секрети декількох з них, а також навчаться самі проводити ці фокуси.

Крім подорожі у світ казок , дітям і дорослим надається приміщення для чаювання , де можна перекусити під час свята, а також поїсти святковий торт в кінці захоплюючої подорожі .

Малюк обов'язково буде в захваті від такого дня народження.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання із днем народження онуків, в якому знаходиться 57 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що подарувати дитині на 3 роки?

  Що подарувати дитині на 3 роки?

  ​Святкування трирічної річниці вашої дитини значно відрізняється від святкування першого року, та й від наступних днів народжень. У трирічному віці дитина вже запам'ятовує все, що відбувається з ним, він чекає приходу певних людей, когось може не любити, а хтось, навпаки, ... 1110

 • Що подарувати дівчинці?

  Що подарувати дівчинці?

  Вибір подарунка для дитини - один з найбільш непростих питань для дорослого. Нинішні діти сильно відрізняються від попередніх поколінь, тому практично неможливо використовувати власний досвід або досвід молодших ... 885

 • Дитячі подарунки

  Дитячі подарунки

  Ви можете подумати, що дитина буде радіти будь-якому подарунку, який він отримав. Однак це не зовсім так, адже діти є самим капризним народом. Пройде всього кілька годин і дитина може забути про вашу іграшці, хоча це може статися і через 10 хвилин. Догодити дитині досить ... 779

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт