Feedback

Стосунки в розвитку: як рости в одному напрямку

18.09.2013 1506

Кожен з вас буде змінюватися. Це неминуче відбудеться само собою. А от для розвитку, тим більше розвитку в правильному напрямку, доведеться докладати чималих зусиль. Це і означає - працювати над стосунками.
Крок перший. Переконайтеся, що ви добре знаєте одне одного, до того, як починати жити разом або одружуватися. Кохання сліпе і дурне. Воно змушує ігнорувати багато тривожних дзвіночків, що попереджають про майбутні проблеми. Як не цинічно це звучить, не можна вибирати супутника життя на піку закоханості. Надто вже короткий цей період беззвітної пристрасті.
Ми впевнені, що завжди можна знайти людину, яка не тільки змушує пурхати метеликів в животі, але і схожа з тобою в поглядах, захопленнях, способі життя. Але не думай, що якщо ця стадія вже давно позаду, це означає, що у вас немає жодних шансів! Читай далі.
Крок другий. Знаходьте час побути вдвох. Ти записалася на курси танго, а він - ні. Він почав цікавитися історією Стародавнього Риму, а ти - ні. Ти - на кулінарний майстер-клас, він - на рафтинг з друзями. І вам здається, що все йде як треба, що у кожного з вас повинні бути свої захоплення та інтереси, свій простір і особисте життя. Але поки кожен з вас веде це своє особисте життя, чи залишається час для вашого спільного життя? Чи не розколеться ваше «ми» на дві окремі індивідуальності? Узгоджуйте ваші графіки і викроюйте час одне для одного, як ви це робите заради своїх захоплень.
Крок третій. Приймайте одне одного. Пам'ятайте, що у кожного з вас зовсім різні досвід, виховання, звички. Тому багато речей ви сприймаєте по-різному. Можна, звичайно, весь час наполягати на своїй правоті і змушувати партнера все робити по-твоєму. Але як довго він це витримає? А можна визнавати право коханої людини на свою, незалежну точку зору, дозволяти її висловлювати і діяти відповідно до неї. Ти не мусиш поділяти його погляди, але мусиш поважати їх. І нехай у чомусь ви будете різними, ваші стосунки будуть міцними.
Крок четвертий. Учіться разом. Не важливо, що ви будете вивчати: іноземну мову, новомодний вид єдиноборств, психологію натовпу або теоретичну фізику. Крім іноземних слів, ваша взаємодія на уроках навчить проявляти взаємні підтримку і розуміння, обережно поводитися зі слабкими сторонами партнера, критикувати і приймати критику. Спільне навчання дозволить тримати руку на пульсі найдрібніших змін в особистості, а значить, краще підлаштовуватися одне під одного.
Крок п'ятий. Знайдіть спільну мету. Для багатьох пар сильним стримувальним фактором є діти. Діти підростають, мета зникає - пара розпадається. Ні, ні! Ми не закликаємо заводити все нових і нових дітей. Це не панацея. Ми радимо придумати нову мету. Подумайте, може, ви хочете об'їздити разом світ? Чи купити будинок на березі моря? Чи побудувати спільний бізнес? Піднятися на Еверест? Будь-яке з цих бажань змусить вас з надією дивитися в одному напрямку.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання для закоханих, в якому знаходиться 119 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в липні

Інформери на Ваш сайт