Feedback

Де відзначити День Святого Валентина

13.02.2014 545

До настання Дня святого Валентина залишаються лічені дні. Пора вирішити з ким і як його відзначати. Не дивлячись на те, що це свято вважається днем закоханих , останнім часом частіше і частіше його проводять не вдома в затишній і тихій обстановці, а у веселих компаніях. Однак, список місць, куди можна відправитися на День Святого Валентина, залишається в тій чи іншій мірі постійним.

Найпоширеніший варіант - кінотеатр. Практично щороку напередодні 14 лютого починаються прем'єри. Виберіть, хороший фільм про романтичну історію кохання і насолоджуйтеся із коханою людиною.

На другому місці стоїть театр. Тут вам можуть запропонувати «Ромео і Джульєтту», або другий спектакль тієї ж тематики. Філармонія, музеї, концертні зали теж знайдуть чим вас порадувати. Але все це для любителів культурного відпочинку, якщо, ж ви людина активна, і в своєму розпорядженні маєте багаж часу, то чому б вам не провести День закоханих на міській ковзанці, або на лижній трасі. Спорт об'єднує завжди .

Відірватися по повній, можна в день закоханих і в нічному клубі. Подібні заклади готують до таких заходів особливі програми. Але, і останній варіант - тиха сімейна вечеря, в святковій обстановці. Романтична вечеря вдома більше підходить для цінителів затишку і тепла домашнього вогнища.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День Святого Валентина, в якому знаходиться 93 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт