Feedback

Як відсвяткувати День закоханих будинку

11.02.2014 534

Якщо ви вирішили відсвяткувати День закоханих будинку, то до цього свята слід грунтовно підготуватися.

Не потрібно говорити про те, що перед романтичним вечером вдома потрібно навести порядок. Хай не генеральне прибирання, але хоча б прибратися потрібно обов'язково. Буде просто чудово, якщо ви знайдете, куди прилаштувати дітей на цей вечір і на ніч. Відправте їх в гості до бабусі. Тоді ви зможете влаштувати справжнє романтичне побачення в День Святого Валентина.

Святкова вечеря. Вона не повинна бути дуже жирною і важкою. Адже ви розраховуєте на продовження вечора? А надто ситна і жирна вечеря призведе до того, що вас обох скоро почне хилити в сон. Ідеальними продуктами для такої вечері будуть креветки, мідії та інші морепродукти. А на десерт подайте полуницю, банани, ківі. У цих продуктах містяться природні афродізіаки.

Включіть в програму святкового вечора перегляд фільму з відповідною тематикою . Підходящу картину ви зможете знайти , подивившись безкоштовні фільми онлайн. В Інтернеті ви зможете знайти як світові шедеври, так і маловідомі, але дуже цікаві фільми про кохання і романтичні стосунках.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День Святого Валентина, в якому знаходиться 93 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт

Найпопулярніше за сьогодні