Feedback

Коли розквітли сердечні справи, що подарувати

26.05.2021 106

В тому випадку, якщо вас з молодою людиною пов'язують досить міцні і серйозні відносини, йому буде дуже приємно отримати в якості презенту визнання в любові. Але зробити це можна не тільки на словах. Надішліть йому посилку з сюрпризом, який розповість про вашу духовну любов і при цьому буде небанальним:
Красива баночка або дерев'яна коробочка, в яку помістіть безліч записок з самими ніжними посланнями. Нехай він кожен день відкриває нову записку і отримує освідчення. До банки прикріпіть ярличок, в якому будуть описані правила користування сюрпризом. Стильно і зі смаком оформлений фотоальбом з вашими спільними фотографіями. Буде чудово, якщо до фото ви додасте різні дрібниці, які будуть нагадувати хлопцеві найприємніші моменти, які ви провели удвох - квитки в кіно, браслети з концерту, оригінальний камінчик, знайдений на прогулянці і т.п. Флешка з музичними композиціями, кожна яка має для вас обох велике значення. Оригінальний календар, який можна навіть виготовити за індивідуальним замовленням спеціально для коханого. Нехай одержувач презенту кожен день закреслює квадратик, вважаючи, скільки часу залишилося до довгоочікуваної зустрічі з вами. Власноруч сплетений браслет, на поверхню якого нанесені ваші ініціали. Постарайтеся зробити дійсно гарний і стильний браслет, тоді хлопець точно із задоволенням буде його носити щодня. Думаючи про цікавий подарунок для того, з ким вас розлучає відстань, не варто забувати про найпростіший, здавалося б, сюрприз - паперовому листі. Люди все рідше пишуть листи і отримують звісточки від улюблених в конверті. Чому б вам не «настрочити» величезна послання для свого коханого? Лист, написаний на гарному папері і трохи збризнуте вашими улюбленими духами, дасть відчути молодій людині ваша присутність. Особливо приємно таке послання буде отримати солдату. У суворі і монотонні дні служби рядки від вас стануть справжнім промінцем сонця.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 353 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт