Feedback

Подарунки «в тему» на річницю весілля

17.05.2021 83

​​Поетичні назви весільних річниць складалися історично. Тому, розраховуючи, що подарувати чоловікові на річницю весілля, варто врахувати традиційні особливості шлюбного ювілею. Перша річниця сім'ї називається ситцева, раніше на неї чоловік отримував хустинку або сорочку. Що подарувати чоловікові на річницю 1 рік може сучасна жінка? Може бути текстиль: білизна, термобілизна, сорочка, футболка з оригінальним принтом, набір шкарпеток, светр, джинси, краватка, рукавички, банний халат, подушка з фото.
Дерев'яне весілля - п'ятиліття сімейного життя. Вибір, що подарувати чоловікові на річницю 5 років, широкий: люлька, шкатулка для сигар, брелок, настільний набір, краватка-метелик, окуляри, запонки і годинник з дерева, інструменти для роботи по дереву. 10-річний ювілей носить назву олов'яного весілля. Набір олов'яних солдатиків, келих або кухоль, шахи з олов'яними фігурками, фляга, медаль, монетка, запонки, ложки - доречні ідеї, що подарувати чоловікові на річницю 10 років. 15 років шлюбу - скляний ювілей. Іменинник зрадіє ароматими для винни, чашці з рельєфом, фото в кристалі, світильнику 3D, чарці з підсвічуванням.

20-річний шлюб - привід відзначити порцелянове весілля і подарувати фарфоровий електричний самовар з чайником, кухоль, лампу з абажуром, колекційну фігурку. 30 років сім'ї - узятий рубіж перлового весілля! Вразити чоловіка можна запонками або шпилькою для краватки з перлами, годинником, запальничкою, колекційною зброєю з інкрустацією перлами або перламутром.
40 років - рубінове весілля. Дружина може купити червоне вино, брелок з червоними каменями, червоний галстук, светр, халат, плед, стіл червоного дерева, годинник з рубінами.
50 років - золоте весілля, яке доводить фортецю шлюбу. Чоловік оцінить золоті запонки, годинник або перстень, злиток золота, акваріум із золотими рибками, золоту карту клієнта спортивного клубу. Подарунок на річницю не зобов'язаний бути багатим - важливо, щоб він був обраний з любов'ю.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 353 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт