Feedback

Подарунок, який ніде не купиш

15.04.2021 168

Презент, створений самостійно, може виявитися набагато приємніший, гарніший і корисніший купленого в магазині. В першу чергу тому, що подарунок бабусі на день народжєення своїми руками - предмет ексклюзивний. Другого такого ні у кого точно не буде! Дівчинка може створити кухонний фартух і прихватку. На диванній подушці можна вишити гарний напис «Кращій бабусі» - щирі розчулення і подяка гарантована. Глиняна чашка, виліплена та розписана онукою, займе почесне місце в буфеті. Обмотавши бавовняною мотузкою фігурну пляшку, змащену клеєм, можна отримати відмінне прикраси. Шкатулка з декількох шарів картону, прикрашена в техніці декупаж, стане в нагоді для зберігання дрібниць. Альбом для фотографій не складно зробити вручну, як і вітальну листівку.

Задумалися, що подарувати бабусі від онука? Розписавши або обклеївши стразами або намистинами невеликі баночки або старі чарки, отримаєте відмінні свічники. У них можна відразу ж залити парафін - і свічки готові до використання. Настінне панно зі старих вінілових платівок, оригінальна лампа ручної роботи, кашпо для квітів з глини - речі, які просто зробити самому. Створити цілу люстру зі звичайних пластикових ложок, зробити нову полку теж нескладно. Обробна дошка, прикрашена різьбленням, стане предметом гордості і підмогою в кухонній роботі. Кращий варіант того, що подарувати бабусі від внучки, - спільно проведений час. Спекти пиріг і заварити ароматний чай неважко, а посидіти і поговорити - ще й цікаво. Онук може відправитися з бабусею на прогулянку. Зайти в парк, покататися разом на гойдалках, помилуватися природою, сфотографувати усміхнену бабусю, а потім роздрукувати фото в великому форматі і повісити його на стіну. Зробити бабусі сюрприз просто, головне - не забути про теплі слова привітання і витончену упаковку.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження бабусі, в якому знаходиться 227 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт