Feedback

Хобі чоловіка та подарунки на ювілей

06.10.2020 59
В 55 років чоловіки рідко коли занурюються виключно в роботу і сім'ю. Як і всім, чоловіку в такому віці потрібно власний простір захоплень, де він може побути наодинці з собою і своїми думками. Варіанти презентів повинні залежати як від наявності таких захоплень, так і того, чого ювіляру конкретно не вистачає. Набори для пива і самогонні апарати. Якщо чоловік любить хмільні напої, а купувати алкоголь здається банальним, придбайте набори для виробництва пива в домашніх умовах або сучасний самогонний апарат. Пошук нових смаків і експерименти - все це надовго захопить іменинника, даруючи масу позитиву і власного алкоголю. Все для дачі. У 55 років людина починає цінувати відпочинок далеко від міста з його поспіхом і стресом. Подаруйте імениннику інструменти для догляду за рослинами або дачні меблі - все, що облагородить фазенду ще більше. Відпочинок на дачі складно уявити без смачного приготування на природі, вдалою ідеєю буде покупка мультитула для смаження м'яса, автоматичних шампурів або незвичайного мангала в формі тварини. Все для колекціонера. Чоловік захоплений збиранням рідкісних речей, ласий до екзотичних культур? Подаруйте стародавніми або незвичайними монетами, набір рідкісних марок, антиквару, зброя або маски далеких племен - те, що наситить спрагу збирання незвичайного або рідкісного. Книга для бібліофіла. Часи, коли книги випускалися в простому і дешевому виконанні давно пройшли, якісна література дорога, виглядає статусно. За такий подарунок не буде соромно або незручно. Рибальські або мисливські приналежності. Кращий і найдорожчий варіант - зброя, якщо коштів і можливостей немає, то подаруйте теплий одяг з підігрівом для риболовлі, вудку або спінінг, термос, якісний ніж, GPS-навігатор, ехолот.
Важливо враховувати якість презентів. Дешеві сувеніри більше підходять для юнацької епохи або студентства, з її постійною нестачею грошей. Підбираючи сюрприз старшому мужчині, намагайтеся придбати пристойний за ціною продукт.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Поздоровлення з 55 річчям на ювілей, в якому знаходиться 58 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті
Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт