Feedback

Подарунок дідусеві домосіду

12.08.2020 228
Далеко не всі чоловіки на пенсії прагнуть працювати або проводять багато часу на дачі. Деякі просто люблять посидіти вдома, почитати, послухати музику, подивитися телевізор. Таким домосідам підійде: плед; халат; хороша книга; підсвічування для читання в темряві; шахи (або шашки), якщо чоловік любить подібне заняття; іменна кружка; річна передплата на улюблені кабельні телеканали; набір чаю - любителям цього напою; хороша кава з красивою туркою; оригінальний графин для саморобних напоїв і т.д. Якщо літній чоловік захоплюється кулінарією, то йому можна подарувати будь-які кухонні приладдя, тільки вибирати треба предмети з оригінальним дизайном і при цьому функціональні. Наприклад, набори для спецій, обробні дошки, маринатор для м'яса, капучинатор (тим, хто любить робити і пити різні види кави), форми для льоду і морозива і т.д.
Для кухаря підійде набір рушників, прихваток і фартух. До речі, фартух - це один з варіантів того, що подарувати дідусеві від внучки, адже вона зможе зшити його самостійно, можливо, скориставшись допомогою мами або бабусі. Також внучки, що захоплюються скрапбукінгом можуть змайструвати для діда книгу для запису рецептів і написати побажання. Хоча побажання варто написати в будь-якому випадку на листівці і доповнити нею подарунок.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження дідусеві, в якому знаходиться 122 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті
Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт