Feedback

Подарунки для здоров'я мами на 60 років

31.07.2020 565
Не менш вдалим, ніж практичні подарунки мамі стануть презенти, призначені для поліпшення самопочуття. У категорії подарунків для здоров'я мами на 60 років пропонуємо звернути увагу на наступні ідеї:

Подарунковий сертифікат на курс розслаблюючих або, навпаки тонізуючих масажів для всього тіла. І корисний і, погодьтеся, дуже приємний презент для кожної жінки.
Апарат для зволоження повітря з функцією ароматизації приміщення, за допомогою якого можна подбати про правильний мікроклімат в будь-якому приміщенні: спальні, вітальні та ін.
Путівка на відпочинок в заміський санаторій, де іменинниця зможе відмінно провести час і скористатися цілим комплексом різних процедур для поліпшення свого самопочуття.
Соляна лампа, яка завдяки своєму приглушеному м'якому світлу стане відмінним нічником. Крім того, випаровування такої лампи добре впливає на людський організм, зміцнюючи його імунітет.
Масажне крісло або його більш демократична за ціною альтернатива - масажна накидка на крісло. Тепер приємний розслабляючий масаж буде доступний іменинниці в будь-який зручний час.
Ортопедичні вироби, наприклад, подушка, на якій сон вашої іменинниці обов'язково буде міцним і солодким. Також можна подарувати сучасний матрац, щоб мама назавжди забула про проблеми зі спиною.
Доповніть обраний вами подарунок красивою упаковкою і букетом улюблених квітів. І не забувайте про зворушливі слова вітань, які ви підготуєте спеціально для вашої мами-іменинниці. Жінки цінують подібні знаки уваги і шалено потребують них.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження мамі, в якому знаходиться 367 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Як привітати маму

  Як привітати маму

  Серед безлічі слів, які ми вимовляємо на адресу різних людей, самих теплих і добрих заслуговують наші батьки. І якщо ви не знаходите час сказати їм про свою любов під час сірих робочих буднів, свята — найкращий спосіб виразити всі свої почуття. І привітання тут має бути, ... 2539

 • Презенти для дому та затишку мамі на 60 років

  Презенти для дому та затишку мамі на 60 років

  Презенти для дому та затишку мамі на 60 ... 511

 • Подарунки для здоров'я мами на 60 років

  Подарунки для здоров'я мами на 60 років

  Не менш вдалим, ніж практичні подарунки мамі стануть презенти, призначені для поліпшення ... 564

Всі статті
Найближчі свята

Всі свята в серпні

Інформери на Ваш сайт