Feedback

Які є поздоровлення з днем народження для друга?

30.05.2013 7480

День народження – це особливе свято. Адже цей день належить тільки іменинникові. Близькі друзі, знайомі та родичі приходять вітати виключно заради тільки одного його. Всякі свята міжнародного і державного значення не можна забути або пропустити. Як мінімум через вихідні і всіляку рекламу по радіо і телевізору. Але твій день народження згадає тільки справжній друг чи коханий, близький і людина, яка дорожить твоїми почуттями. Напевно саме тому, відчуваючи це на собі, ми прагнемо привітати наших друзів першими або якось по особливому. Так, щоб це привітання запам’яталося надовго, зрозуміло в хорошому сенсі.
Які ж можуть бути поздоровлення з днем народження друга?

Найперше що приходить на думку – це СМС. Воно може першою зі всіх інших поздоровлень досягти свого адресата. Воно не напружує. Самі подумайте, якщо заявитися до іменинника з ранку по раніше, нехай навіть із самим чудовим подарунком, ви його дуже потурбуєте. Адже вас треба почастувати чимось, він же вихована і гостинна людина, та й треба буде вставати з ліжка, прокидатися і робити дуже багато зайвих рухів. А ось смішна і кумедна СМС підніме імениннику настрій зовсім його не напружуючи. СМС може бути у вигляді вірша, картинки, пісеньки і так далі.

Якщо ваш друг дівчина – їй можна надіслати квіти, використовуючи службу доставки. Будь-яка жінка любить свіжі квіти. Гарний букетик з листівкою обов’язково їй сподобається. Але треба бути обережним. Жінки дуже чуйно ставляться до “мови” кольорів. Тому вибирайте такі квіти, щоб ви не були неправильно зрозуміли. Краще проконсультуватися у знавця квітів.

Взагалі, через службу доставки можна переслати будь-який подарунок, не тільки букет. Сьогоднішній сервіс та можливості інтернету дозволяють піднести другу будь-який подарунок в будь-якому куточку земної кулі. Тільки подумайте, як іменинникові буде приємно отримати ваш подарунок від кудись з далека. Особливо, якщо ви насправді знаходитесь в цей момент дуже далеко.

Якщо ви з другом працюєте в одній фірмі чи спілкуєтеся в якийсь одній компанії або клубі, можна влаштувати імениннику несподіване свято. Як правило, такі сюрпризи приймаються дуже позитивно. Можна зробити невелике міні-свято в офісі. Ваш друг, як ні в чому не бувало приходить на роботу, начебто нічого особливого, але варто йому переступити поріг свого кабінету, як раптом звиваються вгору повітряні кулі, летить на всі боки мішура і весь колектив дружно вітає іменинника. Погодьтеся, що це дуже приємно. У разі, якщо робота не дозволяє подібної дії, можна її влаштувати в кафетерії, де співробітники або друзі звичайно обідають або десь в іншому місці, де ви любите збиратися. Заманити туди винуватця можна під будь-яким безневинним приводом.

Буває так, що в суєті і рутині буття ви забуваєте, що в друга сьогодні день народження і згадуєте, тільки побачивши запрошення на його іменини. Компенсувати забудькуватість можна підготувавши хороший тост, який ви скажете на самому святі. Можна звичайно і вірш, але моя особиста думка, це буде виглядати пафосно і занадто “бундючно”. Виняток становить, якщо ваше коло, це творчі люди, письменники і поети. В іншому випадку, невеликий вірш можна написати на листівці.

Всі вірші, тости, СМСки і так далі можна знайти на нашому сайті. Їх безліч. Досить вибрати потрібний вам розділ. Можна знайти гарне привітання і змінити текст "під іменинника". Не важливо, що може вийти не так складно. Головне, що все написане, буде не проста показуха, а по-справжньому дружнє побажання. Ось саме це і цінується більше за все, якщо цей іменинник по-справжньому ваш друг.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Днем Народження друзям, в якому знаходиться 197 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Тут цікаво

Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт