Feedback

Що подарувати зятю на день народження?

26.04.2013 4469
Зробити хороший подарунок зятю справа непроста. І це питання хвилює багатьох жінок у кого є зяті.

Переглядаючи форуми цієї тематики можна прочитати від найсмішніших до самих слушних порад.

Існує чимало анекдотів про взаємини тещі і зятя, тому й поради трапляються відповідні. Хтось радить подарувати зятю путівку на одну людину, хтось радить придбати в подарунок йому дві пивні кухлі і розпити тещі з зятем пиво і багато іншого.

Однак трапляються дуже навіть слушні і хороші поради. Зокрема, якщо теща забезпечена людина, то може подарувати зятю машину. Також можна подарувати хороший ноутбук або комп’ютер. Не зайвим буде подарувати золоті запонки і затиск для краватки.

Якщо у зятя вже є машина, то можна подарувати йому якісь аксесуари для машини. Можна купити відеокамеру або фотоапарат. А можна подарувати просто гроші і тоді зять зможе сам собі купити подарунок.

А можна з питання подарунка тещі порадитися зі своєю дочкою, яка зможе підказати, який краще подарувати подарунок.

Найголовніше – це увага з боку тещі.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 183 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Тут цікавоЦікаві статті

 • Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Китайці святкують три ... 41

 • Як святкують День народження в Китаї?

  Як святкують День народження в Китаї?

  Китай - країна загадкова і незбагненна. Все в цій державі влаштовано не так, як звично західній людині. Ось і День народження китайці святкують по-своєму. Особливою пошаною користуються іменини дітей і людей похилого віку, решта Дні народження відзначати щороку не ... 57

 • Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Найпопулярніше свято серед усіх народів Землі - День народження. Багато хто прагне відзначити його з розмахом, чекають, коли ж він настане, і шкодують, що День народження лише раз на рік. Втім, краще радійте, що це день нпродження взагалі прийнято відзначати. Наші предки ... 38

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт