Feedback

Що подарувати хлопцеві від щирого серця?

05.03.2020 567
Презент, зроблений своїми руками, - це несподівано! Ніякі парфуми або бритвені набори не викликають стільки позитивних емоцій, як саморобний подарунок. Тому радимо дівчатам проявити свою фантазію і придумати щось цікаве. Як варіант, можна подарувати коханому хлопцеві на 30 років букет з маленьких пляшечок віскі, тканинний магнітний браслет, блокнот зі шкіряною обкладинкою. Ще коханому сподобається чекова книжка бажань, фоторамка зі спільною фотографією, свічка з ініціалами для романтичного вечора.

Власнику автомобіля можна вручити кермо з цукерок. Для створення незвичайного виробу необхідно картон, ножиці, олівець, двосторонній скотч, підкладка для ламінату, обгортковий папір. Також знадобляться шоколадні цукерки і круглий предмет. Спочатку потрібно підготувати шаблон. Для цього круглий предмет обводиться олівцем на картоні. Після цього на заготівлі слід намалювати обриси керма і вирізати шаблон. На наступному етапі з підкладки для ламінату нарізаються смужки, якими згодом обмотується заготовка. Після цього кермо обмотується обгортковим папером. На завершальному етапі цукерки кріпляться за допомогою скотча до керма.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Побажання та поздоровлення, в якому знаходиться 124 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті