Feedback

Що подарувати любителю гаджетів?

17.01.2020 35
Різноманітні гаджети, що продаються в магазині призначаються для використання в побуті, на роботі, на відпочинку. Любителю незвичайних пристроїв сподобається маска для усвідомлених сновидінь. Вона складається з світлового сенсора, світлодіодів та електронної плати. При використанні такого пристрою людина дізнається, що він знаходиться уві сні.

Що ще можна подарувати хлопцеві на 20 років? До популярних гаджетів відноситься інтерактивна камера стеження. Це компактний пристрій, виконаний у вигляді сови. Гаджет легко кріпиться до будь-якої поверхні. У ньому є датчики руху. Камера спостереження записує все, що відбувається навколо. Вона поєднується зі смартфонами і підключається до інтернету.

Портативний гітарний підсилювач - чудовий подарунок хлопцю на двадцятиріччя. Підсилювач використовується для підключення до електрогітари. Також його можна застосовувати для запису треків. Підсилювач компактний і зовні красивий.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Побажання та поздоровлення, в якому знаходиться 124 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт