Feedback

Діаманти в подарунок

03.02.2014 383
Експерти ювелірного бізнесу дають поради, як же не загубитися в різноманітності діамантових прикрас, і як не придбати підробку замість справжніх діамантів.
Часто форма і ограновування використовуються як синоніми, адже вони означають одне і те ж. Але форма є характеристикою алмазу, тоді як ограновування описує вже діамант. Від ограновування залежатиме гра світла на діаманті.
Не зациклюйтеся на вазі діаманта в каратах. Якісне ограновування може зробити діамант зорово більше, ніж очікується, грунтуючись тільки на вазі цього дорогоцінного каменю.
Непрофесіонал може розрізнити блиск діаманта, а ось колір його він не відрізнить . Тому колір діаманта є його другорядною характеристикою, але не менш важливою, ніж ограновування .
Між діамантами в повний карат і в половину карата існує значна цінова різниця. Наприклад, зорової різниці між діамантом в 1 карат і в 0,9 карат немає ніякої, але за другий діамант ви заплатите значно менше.
Купувати прикраси з діамантами краще в відомому і зарекомендованому себе ювелірному салоні. При покупці впевніться, що дорогоцінний камінь сертифікований компетентною лабораторією з оцінки діамантів.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Днем Народження для коханої, дружини, в якому знаходиться 86 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Абонемент догляд за тілом в подарунок

  Абонемент догляд за тілом в подарунок

  Кожна жінка хоч раз в житті сиділа на дієті, багато хто робить це регулярно, як мінімум 2 рази на ... 18

 • Як вибрати подарунок для жінки

  Як вибрати подарунок для жінки

  Як би сучасні леді не ставилися до свят, як би не дорікали дні народження за те, що хтось обов'язково запитає про вік, всіх жінок об'єднує любов до ... 778

 • Як вибрати подарунок для жінки

  Як вибрати подарунок для жінки

  Як би сучасні леді не ставилися до свят, як би не дорікали дні народження за те, що хтось обов'язково запитає про вік, всіх жінок об'єднує любов до подарунків. Найчастіше в якості подарунка для жінки виступають традиційні ... 783

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт

Найпопулярніше за сьогодні