Feedback

Що подарувати дружині за народження дитини

03.02.2014 318
Поява дитини в сім'ї - це велике свято для обох батьків. Традиційно, за народження дитини чоловік дякує дружині і дарує дорогі подарунком. Це можуть бути сережки з діамантами або автомобіль.

Автомобіль для жінки вибрати не так вже й просто. Будьте готові до того, що всі турботи про нього ляжуть на ваші плечі - адже ваша подружжя не буде його ремонтувати сама. Так що вибирайте для неї машину, не тільки легку в управлінні, а й досить просту в обслуговуванні. Звертайтеся тільки до перевірених дилерам, у яких можна без обману купити Renault.

Вибираючи автомобіль для жінки, відштовхуйтесь від деяких параметрів. Перший параметр - це розмір машини. Мається на увазі розмір салону. Розмір автомобіля підбирається відповідно до переваг і запитами жінки. Комусь подобаються величезні автомобілі, а хтось віддає перевагу компактні малолітражці.

Коробка передач. Автоматична коробка дорожче, як за вартістю, так і з обслуговування. Автомат б'є по ходових характеристиках автомобіля, витрачає більше бензину і дає менше влади над автомобілем. Але в міських дорожніх умовах більш зручна і комфортна саме автоматична коробка передач.

Об'єм двигуна і його потужність. Чим більше об'єм і потужність двигуна, тим більше палива витрачає автомобіль.

Зручність і безпека. В автомобілі ваша дружина буде возити дитину. Тому продумайте заздалегідь, які додаткові аксесуари для безпеки вам будуть потрібні.

Спокійно і не поспішаючи обміркуйте кожен етап, і тільки після цього відправляйтеся на пошуки автомобіля в подарунок для вашої дружини .


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання на хрестини, в якому знаходиться 60 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що подарувати новонародженому хлопчикові?

  Що подарувати новонародженому хлопчикові?

  Народження дитини - зворушлива і щаслива подія. Як і будь-яке дійство, цей момент традиційно супроводжується врученням подарунків новонародженому і його батькам. У зв'язку з цим закономірним є запитання: що подарувати новонародженому ... 1267

 • Подарунки новонародженим

  Подарунки новонародженим

  Народження малюка — подія завжди радісна і заслуговує на особливу увагу. Але що ж подарувати новонародженому? Питання дуже делікатне. Звичайно, найлегше поцікавитися у мами і дізнатися, чого ж їй все-таки бракує? Але як бути, якщо батьки утруднюються відповісти на таке ... 1001

 • Подарунок новонародженому

  Подарунок новонародженому

  Коли в родині з'являється малюк, друзі і родичі батьків приходять їх відвідати, при цьому, як правило дарують подарунки молодим батькам. Найбільш хорошим і бажаним подарунком для малюка стане ... 993

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт