Feedback

Подарунок свекру для відпочинку

06.11.2019 1525

Що подарувати свекру на ювілей для повноцінного відпочинку? Відпочинок у будинку вимагає максимального комфорту. Світильник 3D або плазмова куля Тесли прикрасять вечора і створять неповторну атмосферу. Підсвічування або радіо для душу перетворять гігієнічну процедуру в світлове шоу. Універсальний ТБ-пульт змусить свекра відчути себе володарем техніки. З настільних ігор для свекра краще подарувати настільний хокей або футбол, набір красивих карт для гри в покер, набір лото, а розвеселитися дозволить «п'яна рулетка». Відпочинок на природі та на дачі з компанією друзів або в колі сім'ї традиційно супроводжується приготуванням.
Мангал, гриль, набір шампурів, чемоданчик з приладами для пікніка, татарський казан дозволить свекру блиснути своїми кулінарними даними.
Пивна вежа і оригінальні келихи доповнять атмосферу релаксу.
Багато хто вважає роботу по дачі відпочинком - таким людям знадобляться набір садових інструментів або газонокосарка. Відпочинок туриста зобов'язаний бути комфортним. Для цього створено безліч пристосувань: кемпінг-намет, казанок, похідна піч.
Якщо свекор вибирає відпочинок на колесах, купіть масажну накидку на автокрісло, навігатор або автохолодильник.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 353 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт