Feedback

Підбираємо подарунок автомобілісту

30.09.2019 693

Що можна подарувати любителю авто на День автомобіліста?
Термос для їжі.
Любитель авто буде задоволений термосом для їжі в комплекті із столовими приборами. Він дозволить йому насолоджуватися в дорозі гарячою їжею. Для зручного транспортування бажано, щоб термос мав ремінець для перенесення на плечі.

Чохол на сидіння.
Водій тривалий час проводить в сидячому положенні, тому втомлюється спина і страждає хребет. Тому він зрадіє чохлу на сидіння з ортопедичною підтримкою спини. Бічні і поперекові вставки поліпшать циркуляцію крові і підвищать рівень комфорту при їзді.

Автомобільний пилосос.
Автопилосос послужить практичним і корисним подарунком. Він допоможе утримувати салон машини в чистоті. Рекомендується вибирати автомобільний пилосос з низьким рівнем шуму, пристойною потужністю і декількома насадками в комплекті.

Мононаушник.
Bluetooth-гарнітура принесе задоволення водієві. Завдяки мононаушнику він зможе розмовляти по телефону, не відволікаючись від дороги і вільно чуючи навколишні звуки.

Автокомпресор.
Автокомпресор послужить відмінною ідеєю подарунка на День працівників автомобільного транспорту. Він не вимагає зусиль водія, оскільки працює від акумулятора. Перед його вибором потрібно дізнатися марку транспортного засобу.

Окуляри-антифари.
Автолюбителя, який часто їздить у нічний час, приємно здивують окуляри з жовтими лінзами - антифари. З їх допомогою її не буде засліплювати світло фар зустрічних машин. Також вони поліпшать видимість в сутінках.

Автовласники критично ставляться до аксесуарів для машини і часто купують їх самостійно. Щоб придбати корисний подарунок на День автомобіліста, слід знати, чого потребує водій.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День автомобіліста 2024, в якому знаходиться 391 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт