Feedback

Подарунок вчителю

27.09.2019 357

Тематичний подарунок.
Вчителів-предметників на випускний вечір можна подарувати як презент тематичні сувеніри. Географа порадує глобус і нові карти. Викладачеві літератури і російської мови сподобається словник, зібрання творів. Біологу припаде до душі науковий фільм. Викладач фізкультури буде вдячний за секундомір або свисток.

Кружка.
Кружка послужить хорошим подарунком на випускний. Щоб вона принесла радісні емоції своєму власникові, слід зробити її персональною - нанести ім'я вчителя або прикрасити її тематичним написом.

USB-накопичувач.
Педагогу в процесі підготовки до уроків доводиться працювати з великою кількістю інформації. Тому він з вдячністю прийме в дар від своїх учнів ємний USB-накопичувач.

Гамак для ніг.
Учитель багато часу проводить за робочим столом. Гамак для ніг дозволить розслабитися і відпочити. Такий виріб підійде для використання як на відкритих, так і на закритих видах столів за рахунок спеціальних кріплень. Гамак можна регулювати по висоті.

Чохол для телефону.
Чохол для телефону послужить корисним подарунком. Він перетворить пристрій і вбереже його від потертостей, подряпин, пилу і сколів. Чоловікові краще вибирати шкіряну модель. Для жінки підійде силіконовий або пластиковий чохол з малюнком.

Настільний органайзер.
Педагог оцінить по достоїнству багатофункціональний і елегантний настільний органайзер. Він дозволить утримувати в порядку робоче місце. З його допомогою письмове приладдя, скріпки, ножиці та інші дрібниці завжди будуть перебувати під рукою.

При виборі подарунка на випускний для вчителя не слід забувати про субординацію. Презент повинен бути нейтральним. Прекрасним доповненням до нього стануть квіти.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День вчителя 2024, в якому знаходиться 106 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт