Feedback

Традиційна їжа на Паску

29.01.2014 1409
Головним святом православної церкви є паска . Природно, якщо підходити до святкування пасхи вельми серйозно, то необхідно для початку дотримуватись посту. Також слід знати, що традиційні великодні яйця і паски необхідно готувати не пізніше «великого четверга», а освячувати в ніч з суботи на неділю. Обов'язковим атрибутом є саме червоні яйця, пофарбовані за допомогою цибулиння.
Паски в основному начиняють різними сухофруктами ( родзинками, волоськими горіхами і т.д.), а зверху заливають глазур. Також, якщо ви є затятим прихильником традицій, то слід нагадати, що паска повинна бути овальної або круглої форми, але також і бути витягнута. Ще одним традиційною стравою в день паски у православних є холодець, сирні паски, страви з буженини, гусятини або качки . Також слід пам'ятати, що святкування пасхи триває протягом сорока днів, так як вважається, що Ісус після воскресіння провів на Землі сорок днів .


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 84 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що дарувати на Великдень?

  Що дарувати на Великдень?

  Для всіх Великдень - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят у році, який за урочистості можна порівняти хіба що з Новим роком або Днем народження. Звичайно, як і на будь-яке інше свято, на Великдень також прийнято робити подарунки. Що ж можна подарувати на ... 747

 • Крашанки, писанки...

  Крашанки, писанки...

  Просто пофарбувати яйця — це якось не по-українськи! Хіба ні? Наш народ звик до різноманіття, і не лише в ... 472

 • А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  Вона може передавати нам послання з минувшини наших предків, може виразити наші найщиріші побажання рідним і близьким людям, попросити вибачення, привітати, розповісти про найтепліші почуття любові, ніжності, ... 727

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт