Feedback

Подарунок хлопцеві 20-30 років

26.09.2019 632

Подарунок хлопцеві до 20 років.
Зазвичай юнаки цього віку без розуму від технологій, тому сміливо йдіть за подарунком в магазин електроніки. Виберіть той що найкраще підходить. Можна вибрати комп'ютерну «іграшку»: флешку, колонки, вебкаеру, мишку або зовнішній жорсткий диск. Кращим подарунком для геймера стане джойстик, кермо або накладка на стілець з ефектом вібрації. Друк на футболках дозволяє зробити оригінальний подарунок - футболку з фото або оригінальним написом. Якщо ваш кращий друг вчиться в інституті, то оцінить смішний будильник або книгу-читалку. Також відмінним варіантом може стати квиток на виступ його улюбленої групи.
 
Подарунок чоловікові до 30 років.
Багато з «юнацьких» подарунків підійдуть і для чоловіків старшого віку, якщо комп'ютери як і раніше числяться в списку їх захоплень. На день народження варто дарувати речі, пов'язані з хобі або роботою. Наприклад, вудку, футбольний м'яч, селфі палку або штатив. Головне, щоб це були якісні товари, а не дешева підробка. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, зупиніться на подарунок з приколом або вручите сертифікат на стрибок з парашутом, урок верхової їзди або політ на дельтаплані.
 
Подарунок чоловікові від 30 і старше.
День народження кращого друга, який святкує 40-річчя, знаменує переломний момент в його житті. Компанія друзів може вручити імениннику пляшку елітного алкоголю, аксесуари для авто, наручний годинник, набір інструментів, шахи, портмоне. Для любителів відпочинку на природі немає кращих подарунків, ніж надувний човен, сумка-холодильник, гамак, шашликовий комплект або термос.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 353 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт