Feedback

Все про Пасху

29.01.2014 1966
Пасха була і залишається на сьогоднішній день одним з головних свят православної церкви. Саме з цієї причини паска має велику популярність у нашій країні. Традиційними смакотою на паску вважаються крашанки та паска.

Також у ці дні прийнято накладати на стіл і запрошувати всіх своїх друзів. Якщо і ви опинилися в списку запрошених, то вам обов'язково необхідно подумати, що ж подарувати господарям, адже з порожніми руками на подібні заходи приходити не дуже красиво.

Що стосується подарунка, то він повинен відповідати даній тематиці, тобто містити в собі будь-який сенс . Хорошим варіантом вважається декороване пасхальне яйце, прикрашене будь-якими візерунками. Природно, яйце має бути сувенірним і не справжнім, інакше такий подарунок не довго простоїть. Якщо ж ви йдете в гості до господарів, яким подобаються різні сувеніри з глибоким сенсом, то варто подарувати відповідні подарунки.

Як відомо , це свято асоціюється з чудовим воскресінням Ісуса Христа. Також відомо, що казковий птах Фенікс володіє безсмертям і кожен раз відроджується з попелу, подарувавши цю птицю господарям, ви просто-напросто зробите приємне вашим друзям, а також проявіть оригінальність і креативність . Якщо ж виникли труднощі з покупкою даного сувеніра, то можна купити сувенір кролика, який є символом пасхального свята в католицькій церкві .

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 123 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Поливаний понеділок

  Поливаний понеділок

  На другий день після Великодня в Україні – Поливаний понеділок. Проте це не лише розваги, адже традиційно саме в цей день закладалися міцні ... 5108

 • Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер, або як його ще називають – Великодній четвер, завжди припадає на сьомий тиждень Великого посту і відзначається за три дні до світлого дня Воскресіння Христового. Відтак у 2019 році українці відзначатимуть Чистий четвер 25 квітня. Що не можна робити у цей день ... 1821

 • Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень немає певної фіксованої дати святкування, але обов'язково Великдень відзначають у неділю. Дату вираховують за допомогою спеціальної таблиці – Олександрійської пасхалії. У 2019 році Великдень українці святкуватимуть 28 ... 1831

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт