Feedback

Все про Пасху

29.01.2014 1346
Пасха була і залишається на сьогоднішній день одним з головних свят православної церкви. Саме з цієї причини паска має велику популярність у нашій країні. Традиційними смакотою на паску вважаються крашанки та паска.

Також у ці дні прийнято накладати на стіл і запрошувати всіх своїх друзів. Якщо і ви опинилися в списку запрошених, то вам обов'язково необхідно подумати, що ж подарувати господарям, адже з порожніми руками на подібні заходи приходити не дуже красиво.

Що стосується подарунка, то він повинен відповідати даній тематиці, тобто містити в собі будь-який сенс . Хорошим варіантом вважається декороване пасхальне яйце, прикрашене будь-якими візерунками. Природно, яйце має бути сувенірним і не справжнім, інакше такий подарунок не довго простоїть. Якщо ж ви йдете в гості до господарів, яким подобаються різні сувеніри з глибоким сенсом, то варто подарувати відповідні подарунки.

Як відомо , це свято асоціюється з чудовим воскресінням Ісуса Христа. Також відомо, що казковий птах Фенікс володіє безсмертям і кожен раз відроджується з попелу, подарувавши цю птицю господарям, ви просто-напросто зробите приємне вашим друзям, а також проявіть оригінальність і креативність . Якщо ж виникли труднощі з покупкою даного сувеніра, то можна купити сувенір кролика, який є символом пасхального свята в католицькій церкві .


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 83 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що дарувати на Великдень?

  Що дарувати на Великдень?

  Для всіх Великдень - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят у році, який за урочистості можна порівняти хіба що з Новим роком або Днем народження. Звичайно, як і на будь-яке інше свято, на Великдень також прийнято робити подарунки. Що ж можна подарувати на ... 722

 • Крашанки, писанки...

  Крашанки, писанки...

  Просто пофарбувати яйця — це якось не по-українськи! Хіба ні? Наш народ звик до різноманіття, і не лише в ... 439

 • А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  Вона може передавати нам послання з минувшини наших предків, може виразити наші найщиріші побажання рідним і близьким людям, попросити вибачення, привітати, розповісти про найтепліші почуття любові, ніжності, ... 713

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт