Feedback

Прикмети на Великдень

29.01.2014 1376
Народні прикмети не змогли обійти стороною навіть таке релігійне свято як Великдень. Згідно з повір'ям, якщо в п'ятницю, тобто за два дні до самого свята, виглянути у вікно і побачити чоловіка, то в перебігу найближчих трьох місяців вас і вашу родину очікує благополуччя. А от при вигляді літньої жінки все буде навпаки, удача, на жаль , повернеться до вас спиною . Побачені тварини теж мають своє значення, так собака - звісник туги, кішка - прибутку, а птахи до нового і приємного знайомства.

Дівчата, які не можуть вийти заміж цього дня мають можливіст усе виправити. Треба віддати людям, тим, хто просить милостиню рушник, яким вона витералась в чистий четвер . До нього, також необхідно додати фарбовані яйця. Найближчим часом з'явитися потенційний наречений.

У великодній день можна дізнатися, що чекає кожного члена сім'ї. Для цього, треба кожну паску присвятити окремій людині і загадати на нього. Якщо здоба вийде акуратною і хорошою, то господаря чекає благополуччя, якщо паска провалитися або підгорить, то хвороба і навіть смерть.

Традиційне вітання в цей день «Христос Воскрес» чоловік і дружина не повинні вимовляти прилюдно, так як за повір'ям через це їх чекає розставання .

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 123 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Поливаний понеділок

  Поливаний понеділок

  На другий день після Великодня в Україні – Поливаний понеділок. Проте це не лише розваги, адже традиційно саме в цей день закладалися міцні ... 5104

 • Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер, або як його ще називають – Великодній четвер, завжди припадає на сьомий тиждень Великого посту і відзначається за три дні до світлого дня Воскресіння Христового. Відтак у 2019 році українці відзначатимуть Чистий четвер 25 квітня. Що не можна робити у цей день ... 1819

 • Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень немає певної фіксованої дати святкування, але обов'язково Великдень відзначають у неділю. Дату вираховують за допомогою спеціальної таблиці – Олександрійської пасхалії. У 2019 році Великдень українці святкуватимуть 28 ... 1829

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт