Feedback

Прикмети на Великдень

29.01.2014 1014
Народні прикмети не змогли обійти стороною навіть таке релігійне свято як Великдень. Згідно з повір'ям, якщо в п'ятницю, тобто за два дні до самого свята, виглянути у вікно і побачити чоловіка, то в перебігу найближчих трьох місяців вас і вашу родину очікує благополуччя. А от при вигляді літньої жінки все буде навпаки, удача, на жаль , повернеться до вас спиною . Побачені тварини теж мають своє значення, так собака - звісник туги, кішка - прибутку, а птахи до нового і приємного знайомства.

Дівчата, які не можуть вийти заміж цього дня мають можливіст усе виправити. Треба віддати людям, тим, хто просить милостиню рушник, яким вона витералась в чистий четвер . До нього, також необхідно додати фарбовані яйця. Найближчим часом з'явитися потенційний наречений.

У великодній день можна дізнатися, що чекає кожного члена сім'ї. Для цього, треба кожну паску присвятити окремій людині і загадати на нього. Якщо здоба вийде акуратною і хорошою, то господаря чекає благополуччя, якщо паска провалитися або підгорить, то хвороба і навіть смерть.

Традиційне вітання в цей день «Христос Воскрес» чоловік і дружина не повинні вимовляти прилюдно, так як за повір'ям через це їх чекає розставання .


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 83 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що дарувати на Великдень?

  Що дарувати на Великдень?

  Для всіх Великдень - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят у році, який за урочистості можна порівняти хіба що з Новим роком або Днем народження. Звичайно, як і на будь-яке інше свято, на Великдень також прийнято робити подарунки. Що ж можна подарувати на ... 723

 • Крашанки, писанки...

  Крашанки, писанки...

  Просто пофарбувати яйця — це якось не по-українськи! Хіба ні? Наш народ звик до різноманіття, і не лише в ... 441

 • А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  Вона може передавати нам послання з минувшини наших предків, може виразити наші найщиріші побажання рідним і близьким людям, попросити вибачення, привітати, розповісти про найтепліші почуття любові, ніжності, ... 715

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт