Feedback

Що подарувати вихователю?

18.09.2019 1301
Щодня вчити малюків чомусь новому, бути суворим наставником і одночасно добрим другом, здатним зрозуміти і втішити дитину під час відсутності мами - нелегка робота вихователя дитячого садка. Що подарувати на знак подяки улюбленому вихователю?
Правила вибору
Вибираючи подарунок, хочеться всім серцем віддячити педагога, який ласкавий і уважний до кожної дитини. Щоб подарунок виявився потрібним і щиро порадував адресата, необхідно при виборі пам'ятати про деякі важливі тонкощі.
Вихователь - не механічна залізна няня, а жива людина. У неї є свої власні проблеми, своє особисте життя і сім'я, про яку він теж піклується. Якщо ви ставитеся до свого педагога уважно, за допомогою подарунка ви зможете вирішити його певні життєві проблеми.
Вихователь будь-якого віку - перш за все жінка, і як всі представниці слабкої статі, вона не залишиться байдужою до речей, які зворушать жіноче серце: косметичні засоби, алкоголь, парфуми, одяг.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження бабусі, в якому знаходиться 114 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Зробіть бабусі приємний подарунок

  Зробіть бабусі приємний подарунок

  Бабусю може порадувати будь-презент. Але хіба можна економити на бабусі, яка була поруч з вашого дитинства? Неважливо, чи буде подарунок куплений в магазині або зроблений самостійно - головне не шкодувати добрих слів, обіймів і уваги. Найкраще - не забувати дарувати бабусі ... 16

 • Подарунок бабусі коли внуки виросли

  Подарунок бабусі коли внуки виросли

  Вихід у світ - кращий варіант подарунку для бабусі, якщо не знаєте, що подарувати від онука. Одягніть кращий костюм і присвятіть «грандмаман» цілий вечір: зводите її в оперу або в ресторан, запросіть на танець, подаруйте квіти, замовте прокат карети або розкішного ... 10

 • Подарунок, який ніде не купиш

  Подарунок, який ніде не купиш

  Презент, створений самостійно, може виявитися набагато приємніший, гарніший і корисніший купленого в ... 10

Всі статті