Feedback

Бабусі в'язані речі у подарунок

18.09.2019 803
Светер
Різновидом цього варіанта може бути кофта або жилет. Оскільки в'язання повноцінної одежинки вимагає часу, бажано приступити до роботи заздалегідь до передбачуваного часу вручення. Якщо робити щось в поспіху, результат може виявитися зовсім не той, що очікується. Але якщо в'язати спокійно, зі знанням справи, светр стане тією самою річчю, з якою людина не захоче розлучитися і через роки.

Подушка
В'язані речі такого плану виглядають витончено і не губляться серед інших доповнень до дивану. В'язаною частиною є тільки чохол. Щоб виріб виглядав привабливо, важливо продумати його дизайн з урахуванням форми самої подушки. Тут на допомогу прийдуть різноманітні візерунки, які можна вив'язати спицями, а також кольору ниток, комбіновані різними способами.

Чохол для телефону
Ексклюзивна дрібниця не вимагає багато часу на виготовлення, зате виглядає оригінально. Прикрасити її можна в залежності від уподобань бабусі,з урахуванням форми конкретного телефону. Потрібно також подбати про те, щоб користуватися чохлом було зручно.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження бабусі, в якому знаходиться 114 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті
Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт