Feedback

Найкращі подарунки зі срібла

13.09.2019 252

Срібні речі - це цінні подарунки, виконані зі смаком, які будуть зберігатися все життя. Подарунки зі срібла доречні на будь-які святкові події, чи то великі християнські свята, хрещення дитини, вінчання молодят або дні народження.

З давніх часів срібло застосовувалося в різних сферах життя людей. З давніх-давен люди вважали, що цей благородний метал має незвичайні властивості у вигляді оберега від злих духів і лікування від деяких хвороб. Іони срібла блокують розмноження вірусів і мікробів. За допомогою іонізованої води можна поліпшити імунітет, роботу кишечника, вилікувати гастрит, ангіну і багато іншого. Носіння срібних виробів стимулює приплив сил, покращує настрій і підвищує стресостійкість.
 
Унікальні властивості срібла відомі з незапам'ятних часів. Жителі Давнього Єгипту прикладали до ран пластини зі срібла, після чого вони швидше затягувалися. Під час військових дій солдати зберігали воду в срібному посуді, яку застосовували для дезинфікування ран і пиття.
 
 
Чистота і простота срібла робить його особливим металом, який у багатьох країнах тривалий час цінувався навіть вище золота. Раніше такі речі могли собі дозволити лише забезпечені люди. Згодом срібло стало доступним для людей з різним рівнем достатку.
Купівля вироби зі срібла - це інвестиція в майбутнє, так як такі речі довго зберігаються і навіть передаються з покоління в покоління. Одним словом, срібні сувеніри завжди залишаються в моді.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 353 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт