Feedback

Великодній подарунок

21.01.2014 272
Звичай дарувати на Великдень фарбовані яйця з'явився дуже давно. В давнину обмінювалися яйцями абсолютно всі, починаючи від звичайних селянин і закінчуючи царем. Бували навіть такі випадки, коли яйце з селянської сім'ї потрапляло в царські палати .

З часом народні умільці стали робити спеціальні великодні яйця, які могли зберігатися скільки завгодно. Так в селах яйця майстрували з дерева, в міських кондитерських з шоколаду. Були спеціалізовані компанії, які займалися виробництвом яєць? Вони робили з кришталю, скла , порцеляни й дорогоцінних каменів. У вісімнадцятому столітті був дуже поширений звичай дарувати оригінальне намисто з діамантовими яєчками .

Особливої ​​уваги заслуговують великодні яйця фірми Фаберже. Всього було зроблено в цій майстерні п'ятдесят яєць, дванадцять із них для сім'ї Олександра III і Миколи II. Починаючи з тисяча дев'ятсот сімнадцятого року, виробництво великодніх яєць було припинено, це було пов'язано з відмінною свята. Проте в день Пасхи яйця і раніше даруються найближчим друзям, правда тепер їх не купують в магазинах , а роблять самостійно, або фарбують звичайні .


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 84 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що дарувати на Великдень?

  Що дарувати на Великдень?

  Для всіх Великдень - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят у році, який за урочистості можна порівняти хіба що з Новим роком або Днем народження. Звичайно, як і на будь-яке інше свято, на Великдень також прийнято робити подарунки. Що ж можна подарувати на ... 775

 • Крашанки, писанки...

  Крашанки, писанки...

  Просто пофарбувати яйця — це якось не по-українськи! Хіба ні? Наш народ звик до різноманіття, і не лише в ... 502

 • А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  Вона може передавати нам послання з минувшини наших предків, може виразити наші найщиріші побажання рідним і близьким людям, попросити вибачення, привітати, розповісти про найтепліші почуття любові, ніжності, ... 747

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт