Feedback

Як зробити пасхальну листівку своїми руками

21.01.2014 990
Не думайте, що самостійне виготовлення Великодніх листівок - це заняття тільки для дітей, вам воно теж доставить чимало задоволення .

Для створення власного паперового дива вам буде потрібно мінімум витрат сил і матеріалів, а саме: набір фломастерів та кольорового паперу, щільний картон , курячі пір'я, зерна і шкаралупа, а також годину вільного часу.

Зігніть картон на навпіл. На лицьовій частині позначте середину і зробіть перші начерки малюнок. Вам треба намалювати курчаток, які вилазить з шкаралупи , причому так, що в одній половинці він ще сидить, а друга одягнена у нього на голові як капелюшок. Після того як малюнок буде готовий, починаємо клеяти. Поставте на те місце, де намальована шкаралупа справжню шкаралупу.

Тепер змастіть т і голову курчати клеєм ПВА і приклейте до нього пір'ячко . Коли вони висохнуть , пофарбуйте їх жовтою фарбою . Дзьоб розфарбуйте на ваш розсуд , вічка зробіть чорними.

На зворотному боці кольоровому папері напишіть друкованими великими літерами «З Великоднем » , або «Христос воскрес ». Всі виріжте і наклейте . Листівка готова , залишилася написати лише всередині поздоровлення і побажання . При бажанні на внутрішній стороні ви можете накресліть кольорову рамку.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 84 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що дарувати на Великдень?

  Що дарувати на Великдень?

  Для всіх Великдень - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят у році, який за урочистості можна порівняти хіба що з Новим роком або Днем народження. Звичайно, як і на будь-яке інше свято, на Великдень також прийнято робити подарунки. Що ж можна подарувати на ... 775

 • Крашанки, писанки...

  Крашанки, писанки...

  Просто пофарбувати яйця — це якось не по-українськи! Хіба ні? Наш народ звик до різноманіття, і не лише в ... 502

 • А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  Вона може передавати нам послання з минувшини наших предків, може виразити наші найщиріші побажання рідним і близьким людям, попросити вибачення, привітати, розповісти про найтепліші почуття любові, ніжності, ... 747

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт