Feedback

Як зробити пасхальну листівку своїми руками

21.01.2014 1299
Не думайте, що самостійне виготовлення Великодніх листівок - це заняття тільки для дітей, вам воно теж доставить чимало задоволення .

Для створення власного паперового дива вам буде потрібно мінімум витрат сил і матеріалів, а саме: набір фломастерів та кольорового паперу, щільний картон , курячі пір'я, зерна і шкаралупа, а також годину вільного часу.

Зігніть картон на навпіл. На лицьовій частині позначте середину і зробіть перші начерки малюнок. Вам треба намалювати курчаток, які вилазить з шкаралупи , причому так, що в одній половинці він ще сидить, а друга одягнена у нього на голові як капелюшок. Після того як малюнок буде готовий, починаємо клеяти. Поставте на те місце, де намальована шкаралупа справжню шкаралупу.

Тепер змастіть т і голову курчати клеєм ПВА і приклейте до нього пір'ячко . Коли вони висохнуть , пофарбуйте їх жовтою фарбою . Дзьоб розфарбуйте на ваш розсуд , вічка зробіть чорними.

На зворотному боці кольоровому папері напишіть друкованими великими літерами «З Великоднем » , або «Христос воскрес ». Всі виріжте і наклейте . Листівка готова , залишилася написати лише всередині поздоровлення і побажання . При бажанні на внутрішній стороні ви можете накресліть кольорову рамку.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 123 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Поливаний понеділок

  Поливаний понеділок

  На другий день після Великодня в Україні – Поливаний понеділок. Проте це не лише розваги, адже традиційно саме в цей день закладалися міцні ... 4700

 • Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер, або як його ще називають – Великодній четвер, завжди припадає на сьомий тиждень Великого посту і відзначається за три дні до світлого дня Воскресіння Христового. Відтак у 2019 році українці відзначатимуть Чистий четвер 25 квітня. Що не можна робити у цей день ... 1663

 • Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень немає певної фіксованої дати святкування, але обов'язково Великдень відзначають у неділю. Дату вираховують за допомогою спеціальної таблиці – Олександрійської пасхалії. У 2019 році Великдень українці святкуватимуть 28 ... 1628

Всі статті

Найближчі свята